YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bizim terör örgütlerine karşı tavrımız nettir"
AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, gündeme ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede; "IŞİD ve PKK olmak üzere bütün terör örgütlerine karşı tavrımız nettir." dedi.
"Bizim terör örgütlerine karşı tavrımız nettir"
08 Ekim 2014 / 17:43 Güncelleme: 08 Ekim 2014 / 17:45

AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, bütün terör örgütlerine karşı tavırlarının net olduğunu belirterek, "Bir insanın kafasını kesen ile kafasını taşla ezen terör örgütleri insanlık suçu işlemektedir" ifadesini kullandı.

İşler, yaptığı yazılı açıklamada, bazı illerde çıkan olaylarla ilgili dün sosyal medyada paylaştığı mesajının "paralel yapı" başta olmak üzere bazı internet siteleri ve sosyal medya kullanıcıları tarafından çarpıtıldığını kaydetti.

Kafası taşla ezilerek öldürülen vatandaşa yapılan kötü muamele ve işkenceye dikkat çekmek için yazdığı mesajın art niyetli kişiler tarafından amacından saptırılmasının kabul edilemez olduğunu vurgulayan İşler, "IŞİD ve PKK olmak üzere bütün terör örgütlerine karşı tavrımız nettir. Bir insanın kafasını kesen ile kafasını taşla ezen terör örgütleri insanlık suçu işlemektedir" değerlendirmesinde bulundu.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler