YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir Kılıçdaroğlu klasiği daha...
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Kürt sorununa yönelik 17 maddesini açıklarken oldukça zorlandı.
Bir Kılıçdaroğlu klasiği daha...
06 Haziran 2014 / 09:09 Güncelleme: 06 Haziran 2014 / 09:13

Habertürk'te Basın Kulübü Özel programına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik'in sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu 17 maddelik manifestoyu sayamadı 

Kürt sorunun çözümü konusunda CHP'nin 17 maddelik manifestosundan yola çıkarak Erhan Çelik'in "Kürt sorunun çözümü için ilk üç şey nedir?" sorusuna Kılıçdaroğlu, "Seçim barajının kaldırılmasıdır" diyerek barajın nasıl kaldırılacağını açıkladı.

Erhan Çelik "İkincisi nedir?" diye sorunca Kılıçdaroğlu "Şu anda aklımda değil, bilseydim hepsini getirir burada konuşurduk" dedi.

Bunun üzerine Erhan Çelik, Kılıçdaroğlu'nu daha fazla mahcup etmemek için "Söylediğiniz 17 maddeye CHP'nin internet sitesinden bakacağız" diyerek başka bir konuya geçti.

ŞİMDİ...
 // YOKKİ.....
bu ve kankisi devlet bahçeli denenmi yönetecek bu ülkeyi mazallah,,,bu zavallıya ben kızmıyorum aslında,,ben akılıyım falanım filanım diyerek şişinenlerrrrr bakın ardına düştüğünüzün halinede guru duyun,,bakınki nerelerde süründüğünüzü görün,,içinde bulunduğunuz çukurun derinliğini keşfedin,,zavallıcık suç onda değilki,,nereye gideceğini ve neler söyleyeceğini ona sıkı sıkı tembihleyip eline şeyi vermeyen EFENDİLER'inde,,,zavallıcık,,ulan senin peşine düşeninnn.....
06 Haziran 2014 Cuma 19:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler