YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir isim Ak Parti'ye veda ediyor!
Ak Parti'nin tanınmış bir vekilinin CHP'ye katılmaya hazırlandığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Bir isim Ak Parti'ye veda ediyor!
17 Haziran 2010 / 07:09 Güncelleme: 17 Haziran 2010 / 08:43

AKP'de Alevi açılımının mimarlarından Çamuroğlu'nun partisi ile ters düştüğü bu yüzden de CHP'ye geçeceği söylentileri kulsilere bomba gibi düşmüştü..

AKP İstanbul Milletvekili Reha Çamuroğlu'nun , CHP'ye katılmaya hazırlandığı iddialarıyla ilgili en yetkin ağızdan açıklama geldi..

Konuyla ilgili konuşan yapan Reha Çamuroğlu haberlere tepki gösterdi ancak istifa edip CHP’ye geçmek konusunda renk vermedi. Çamuroğlu, CHP’ye geçeceği iddialarıyla ilgili olarak “Bu haberler nereden çıkıyor anlamadım. Ben böyle bir demeç vermedim, böyle bir yorum yapmadım. Benimle konuşulmuş yazılmış bir şey yok” dedi. “İddialara ne diyorsunuz?” sorusunu ise Çamuroğlu, “Bu konuda konuşmuyorum ve yorum yapmıyorum” yanıtını verdi.

TİPİDE MÜSAİT DERHAL GİTSİN !
 // BATUHAN
Kimler ne için hangi ideal ile seçildiğini bilenler dilediğini kendisine yakışanı yapabilir. Asıl sorun AK Partinin vekil listesine baştan çok dikkat etmesi kılı kırkyararcasına karekterini ölçmesi ve geniş çaplı araştırması lazım bu davaya dürüst istekli bilinçli ve azimli olmayan alınmasın ayrıca içi dışı bir olmayan kaç kişi varsa yolu açık olsun zaten parmakçı güdümlü ve karavanacı yangelip yatan vekilde istemiyoruz ......
17 Haziran 2010 08:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler