YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir insan olarak kanım kurudu
Bir insan olarak kanım kurudu
29 Mart 2014 08:47
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, “Devlettin en mahrem yeri dinlenebilir, afişe edilebilir. Başka ülkelerin servisleri tarafından servisi edilebilir duruma geldik.” dedi.

Bir dizi ziyaret için Kırıkkale'nin Keskin ilçesine gelen Tekin, burada coşkulu bir kalabalık karşıladı. Tekin’e yöresel yemekler takdim edildi, havai şifek gösterisi sunuldu. Ardından Tekin ve Hacılarlı vatandaşlar birlikte halay çekti.     

Dinlenme olayının çok vahim bir durum olduğunu ifade eden Tekin, “Ama asıl vahim olan bir başka olay, Dışişleri Bakanı devlettin kurumlarıyla toplantı yapıyor. Toplantıda Başbakan, özellikle Suriye sınırındaki, bize ait topraklarda, ‘Hazır fırsattır, burayı savaşa çevirelim’ talebini gönderiyor. Bakanda devletlin yetkili kurumlarıyla bunları paylaşıyor. Doğrusu dinlerken bir insan olarak kanım kurudu.” diye konuştu.

09:14
 // Selim
Sayın Tekin. Sizin devleti yönetmek gibi bir derdiniz olmadığı için bilmemeniz gayet normal. Buna ingilizce think thank denir. Beyin fırtınası diyebiliriz. Politika belirlemek amaçlı olarak bir konuda olmayacak dahi olsa binlerce senaryonun gündeme getirilip içlerinden en akılcı olanlarının belirlenmesidir. Bunu tüm global şirketler ve tüm ülkeler uygular. Hemde insanın aklına gelmeyecek en olmaz seçenekler bulunur ve konuşulur....
29 Mart 2014 09:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler