YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binali Yıldırım - Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesinin ayrıntıları belli oldu
Başbakan Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi. Görüşmede, FETÖ soruşturması, Fırat Kalkanı harekatı ve mini anayasa değişikliği çalışması ele alındı.
Binali Yıldırım -  Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesinin ayrıntıları belli oldu
22 Eylül 2016 / 12:30 Güncelleme: 22 Eylül 2016 / 13:30

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında saat 10.00'da başlayan görüşme, yaklaşık 1 saat 45 dakika sürdü.

Başbakan Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi. Görüşmede, FETÖ soruşturması, Fırat Kalkanı harekatı ve mini anayasa değişikliği çalışması ele alındı.

AK Parti Genel Merkezi'ndeki görüşme, Yıldırım'ın makamında gerçekleşti.

Görüşmenin ardından Başbakan Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nu makam aracına kadar uğurladı.

MİNİ ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ ÇALIŞMALARI ELE ALINDI

Başbakan Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun görüşmesinde, mini anayasa değişikliği konusundaki çalışmalar değerlendirilerek bu çalışmaların bir an önce uzlaşma ile sonuçlandırılması konusunda ortak görüşün benimsendiği bildirildi.

FETÖ SORUŞTURMASI DEĞERLENDİRİLDİ

Başbakan Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu görüşmesinde, Fetullahçı Terör Örgütü soruşturması ele alındı. Yıldırım görüşmede, bu konuda titiz bir çalışma yürütüldüğünü belirtti.

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Yıldırım ile Kılıçdaroğlu görüşmesinde, FETÖ soruşturması konusu ele alındı. 

Görüşmede, Başbakan Yıldırım, bu konuda titiz bir çalışma yürütüldüğünü, bu amaçla şikayetlerin değerlendirilmesi için her ilde valilikler bünyesinde kurullar oluşturulduğunu ifade etti.

KILIÇDAROĞLU'NA FIRAT KALKANI HAREKATI HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ 

Kılıçdaroğlu ile görüşen Başbakan Yıldırım'ın, terörle mücadele konularının yanı sıra Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı Harekatıyla ilgili Kılıçdaroğlu'na bilgi verdiği bildirildi.

durum çok vahim bakın..
 // hursit dilaver
OHAL tekrar uzarsa pandispanya zangocundan çok kötü bir fırça yiyecekler ve toptan da aforoz edilecekler, sonrasında da sarışın....brigitte bardot değil tabi. gençliğimizin novella kaligaresi..keh..keh..keh.....
22 Eylül 2016 Perşembe 15:20
şükürler olsun. 1783. kez nihayet diyebildim ya.. yeter bana.
 // hursit dilaver
çok mutlu oldum.1783.kez görüşülen genel ya da mini ya da kısmi anayasada gene mutabakat saglanmış.şükürler olsun.davudoğlu başbakanım da aynı mutabakatları sağlamıştı.hatta'CHP ne derse o 'demediği kalmıştı.şimdi de aynı konuların mutabakatı sözkonusu.yani CHP isterse olur maddesi ile diger konular da aynı.CHP onaylarsa 2020de ok.malum YENİ KAPI RUHU.ne güzel işte.1960da asker baskısı ile ana muhalefete yükseltilen ve protokolda yer alan parti çok güzel iş görmede..şu vesayeti de getirse.....
22 Eylül 2016 Perşembe 14:22
 // Rasim DUMAN
Amman sayin Basbakanim zinhar "Devlet sirri" mahiyetinde birsey agzinizdan kacirmayin, daha kapidan cikmadan butun Aleme ifsa eder alimallah. Bir de, giris cikista doner merdiveni kullandirmayin, ne olur ne olmaz......
22 Eylül 2016 11:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler