YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binali Yıldırım: CHP'nin mağdur edebiyatı FETÖ'nün oyunu
Binali Yıldırım: CHP'nin mağdur edebiyatı FETÖ'nün oyunu
12 Ekim 2016 11:27
Başbakan Binali Yıldırım, CHP'nin mağduriyet açıklamalarına tepki göstererek, mağdur edebiyatının FETÖ'nün oyunu olduğunu ve CHP'nin de buna alet olduğunu ifade etti.

Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nun mağduriyet açıklamalarına tepki gösterdi.

İşte Binali Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

MAĞDUR EDEBİYATI FETÖ'NÜN OYUNUDUR

Anamuhalefet partisi başta olmak üzere FETÖ gerçeğini anlamamak için direnen küçük bir kesim olduğunu görüyoruz. Siyaseten abesle iştigal. CHP'nin mağduriyet edebiyatı söyleminin ne kadar sıkıntılı olduğu açık. Bu söylem FETÖ'nün yeni bir oyunudur. CHP'nin buna alet olması üzüntü vericidir.

Bunlara sahip çıkmak, milletin geleceğine, milletin 15 Temmuz'da ortaya koyduğu bu kahramanlığa karşı en büyük saygısızlık.

Bu siyaset değil, siyasetimizi meydanlarda yapalım, vatandaşa ne anlatacaksak anlatalım ama bu ülkeyi yıkmak isteyenlere, bu milletin geleceğini karartmak isteyenlere arka çıkmak hiçbir şekilde, hiçbir şeyle izah edilemez. Yol yakınken Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu yanlıştan dönmesini bekliyorum."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler