YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binali Yıldıırm'dan Kocaoğlu'na ziyaret
Binali Yıldıırm'dan Kocaoğlu'na ziyaret
29 Ocak 2014 17:07
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Medikal Park Hastanesi’nde tedavi gören İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kardeşi Azmi Kocaoğlu’nu ziyaret etti.

Nöroloji Servisi’nde yatmakta olan Azmi Kocaoğlu’nun eşi tarafından karşılanan Yıldırım, acil şifa dileğinde bulundu. Azmi Kocaoğlu’nun elini tutan Binali Yıldırım’a tepki verdiğini gören Kocaoğlu’nun eşi "Kocam sizi gördüğüne çok sevindi. Elinizi tutarken tepki verdi. Teşekkürler" diye konuştu. Hastanede de sevgi gösterileri arasında karşılanan Başkan Adayı Yıldırım, AK Parti İzmir Kadın Kolları eski başkanı Ayten Solmaz Keskin’i de ziyaret ettiği hastanede diğer servisler de tedavi gören hastaları da gezerek şifa dileğinde bulundu.

Yıldırım basın mensuplarının ziyarete ilişkin sorularını yanıtladı. Yıldırım şöyle konuştu: "Bir operasyon geçirmiş. Eşi de yanındaydı kendisi fazla konuşamadı ama mimikleriyle tebessüm etti. Acil şifalar diliyorum." Hastane ziyareti sırasında bir bebeğin kulağına Ezan okuduğuna ilişkin soru sorulması üzerine ise Yıldırım, "Artık onlar özel konular o konulara girmeyelim. Çok güzel bebeklerdi. Allah babalı büyütsün bir oğlan bir kız bebeği ziyaret ettik. Anne babaları davet ettiler" diye konuştu.

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler