YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bilal Erdoğan Mısır vatandaşı mı? O iddialara sert cevap
Bilal Erdoğan Mısır vatandaşı mı? O iddialara sert cevap
25 Mayıs 2015 18:06
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Mısır vatandaşı olduğuna dair çıkan iddialara sert yanıt verdi.

Bilal Erdoğan, Mısır vatandaşı olduğuna dair çıkan iddialara sert yanıt verdi. Erdoğan, “Bu saçmalıklarla ilgili avukatımız gerekli hukuki işlem başlattı. Ayrıca avukatımız aracılığıyla konu hakkında açıklamada da bulunacağız” dedi.

Bilal Erdoğan, Türkiye’nin 1950’den beri başarılı seçimler düzenleyen bir ülke haline geldiklerini belirterek, “AK Parti iktidarı başladığı 2002’den beri de 9 tane seçim ve referandum olmuştur. Bu yüzden bütün vatandaşlarımızı bu vatandaşlık görevini kullanmaları çok büyük önem arz ediyor. Bir kere seçime katılımın yüksek olmasını arzu ediyorum. Bu da seçimin üzerine gölge düşürmek isteyenlerin oyunlarını bozacağını düşündüğüm için önemsiyorum. Bunun dışında insanlarımızı ve vatandaşlarımızı hakikaten verdiği oyun sorumluluğunu iyi değerlendirmesini gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Türkiye için önemli bir dönemeçten geçildiğini aktaran Bilal Erdoğan,“Türkiye’nin son 12-13 yılda bütün kazanımlarını aslında geri alınmasını vaat eden secim kampanyalarıyla karşı karşıyayız. Bundan halkımızın büyük ferasetle bugüne kadar olduğu gibi aynı şekilde değerlendireceğini ve oyunu kullanacağını düşünüyorum.

Ve 12-13 yılın kazanımlarını tehlikeye atılmayacağını ve daha da güçlenerek bölgesinde güçlenerek sesleneceği rolü 2023 yılındaki büyük hedeflerimizi devam ettireceğimiz bir dönemecin kapısındayız. Bu yüzden önemli olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler