YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beytüşşebap Kaymakamı'ndan muhalefete bomba gönderme!
Terör olaylarını protesto eden gruplar tarafından binası taşlanan Hürriyet'in ajitasyonu CHP ve HDP'nin ziyaretleriyle devam ederken, Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe attığı Tweet'le muhalefete ince bir mesaj verdi.
Beytüşşebap Kaymakamı'ndan muhalefete bomba gönderme!
09 Ekim 2015 / 09:53 Güncelleme: 09 Ekim 2015 / 10:07

Yalan haberleri ve şehit olayları sonrası bir grubun saldırısına uğrayan Hürriyet'in ajitasyonu devam ediyor.

ŞEHİT HABERLERİNİ BU KADAR GÖRMEDİLER

Geçtiğimiz haftalarda yaptıkları kasıtlı yalan haberler sebebiyle önce AK Parti Gençlik Kolları sonra da terör olaylarını protesto eden gruplar tarafından binası taşlanan Hürriyet'in ajitasyonu devam ediyor. Binaya atılan taşlar ve gazete yazarı ve tv programcısı Ahmet Hakan'a yapılan saldırı dolayısıyla yüzlerce haber yapan Doğan Medya bu süre içerisinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen onlarca güvenlik güçleri için sadece birer kez haber yapıp tüm yayın organlarıyla "arkamızda PKK var" diyen HDP'nin adeta PR'ını yapmaya devam ediyor.

TÜRBEYE ÇEVİRDİLER

Hürriyet binasına ve yazarına yapılan saldırıyı haftalardır onlarca manşet haberle vermeye devam eden Doğan medyaya muhalefetten de destek geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ile birlikte Hürriyet Gazetesi'ni ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu. PKK'nın ağır silahlar ve bombalarla delik deşik ettiği ev, okul, kamu binalarını bu denli görmeyen Hürriyet'in yayın yönetmeni Sedat Ergin, 'geçmiş olsun'a gelen her ziyaretçiye çatlak camı göstermesi dikkat çekti.

"GEÇMİŞTEN DERS ÇIKARMALARINI DİLERİM"

Demirtaş, "Kimse bu tür saldırılarla bugüne kadar medyaya boyun eğdiremedi. En azından geçmişten ders çıkarmalarını dilerim. Medyayı korkutarak, tehdit ederek, saldırarak arzu ettiğiniz çizgiye getirmenin hiçbir anlamı yoktur" dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA DA CAMI GÖSTERMİŞLERDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da geçtiğimiz günlerde Hürriyet'in Bağcılar'daki binasını ziyaret etmiş, protestolar esnasında kırılan camı incelemişti.

KAYMAKAM'DAN DEMİRTAŞ'A OLAY GÖNDERME

Beytüşşebah Kaymakamı Kadir Güntepe'de Twitter hesabından Selahattin Demirtaş'ın Hürriyet'in çatlayan camına baktığı fotoğrafla beraber terörsitler tarafından bomba ve kurşun yağmuruna tutulan evinin kapısının fotoğrafını paylaşarak "Evimin giriş kapısı! Teröristler kırdılar! Ziyarete bekliyorum" diye yazdı.

Beytüşşebap Kaymakamı ve ilçedeki yargı mensuplarının kaldığı lojman ve araçlar teröristler tarafından roketatarla vurulup kurşun yağmuruna tutulmuştu.

 

 

 

Beytüşşebap Kaymakamı'ndan Şirin Payzın'ı terletecek soru

 // aziz
Adamın hasi helel sana Kaymakam bey...
09 Ekim 2015 22:02
HAİN OLMAK LAZIM
 // AK OSMANLI
BU ZATTI MUHTEREMLERİN SENİ ZİYARETE GELMELERİ MÜMKÜN OLMAZ BU KİŞİLİKLERİN KIBLESİ İHANET YÖNÜNE DEVLETE MİLLETE KURŞUN SIKANLARIN YANINDA BU YARATIKLAR.
...
09 Ekim 2015 Cuma 12:02
Helal Kaymakam...
 // selim
Ben bu kaymakam i cok sevdim... Acayip bir cesareti var .Allah onu ve sevdiklerini korusun...
09 Ekim 2015 11:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler