YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Benim sesim barometre gibidir
Benim sesim barometre gibidir
01 Temmuz 2013 17:11
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, klimadan rahatsız olunca, Benim sesim barometre gibidir, terlediğim zaman hemen kısılır diyerek klimanın kısılmasını istedi.

Beyin kanaması şüphesiyle Manisa Grandmedical Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine kaldırılan kayınbiraderi Hakkı Tay'ı (63) ziyaret etmek için Manisa'ya gelen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'ya yeni atanan Vali Abdurrahman Savaşı da makamında ziyaret etti.

Hükümet Konağı önünde tören mangasını selamlayan Arınç, daha sonra Valilik Özel Defterini imzaladı. Manisa'da görev yapmanın büyük bir onur olduğunu belirten Arınç, "Daha önce Manisa'da görev yapan diğer valilerimizde teşekkür ediyorum. Onlar da kendi dönemlerinde yapabilecekleri hizmetlerin azamisini yaptılar.

En azından son valimiz Halil İbrahim Daşöz'e önceki valimiz Celalettin Güvenç'e ve her dönemde başarılı çalışmalarıyla Manisalıların sevgisini kazanan değerli valilerimize teşekkür ediyorum. Eminim ki Sayın Savaş da buradaki hizmetlerinin sonunda yine Manisa halkının gönlünde yer edinmiş olacak." dedi.

Manisa'nın gıpta ile bakılan bir il olduğunu sözlerine ekleyen Arınç, "Bizler de hükümet yetkilileri olarak milletvekili arkadaşlarım da Manisa'nın temsilcileri olarak her zaman kendilerine destek olacaklar. Manisa'da çalışan bürokratlarımızın da çok gayretli olduklarına sayın valimizin temposuna mutlaka yakalayacaklarına da inanıyorum." şeklinde kaydetti.

"Sesim barometre gibidir"

Ziyaret esnasında arkasında bulunan klimadan rahatsız olan Arınç, "Yalnız klima biraz yüksek, sesimden hemen fark ettim. Benim sesim barometre gibidir, biraz terlediğim zaman bir de böyle klima olduğu zaman kısılıveriyor." şeklinde uyararak klimanın kısılmasını istedi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler