YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Belediye Başkanı istifa etti
Belediye Başkanı istifa etti
03 Mayıs 2011 22:12
Seçimlerde AK Partili adayı destekleyeceğini açıklayan MHP'li belediye başkanı partisinden istifa etti.

12 Haziran seçimlerinde akrabası olan AK Parti Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Boğa'yı destekleyeceğini açıklayan Fethiye'ye bağlı MHP'li Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, partisinden istifa etti.

Yusuf Çaylı, gazetecilere yaptığı açıklamada partisinin kendisini disipline vererek ihraç kararı aldığını öğrendiğini belirterek,''Ben beldemizde düzenlenen şenlikte, ev sahibi olarak tüm partilere aynı ilgiyi gösterdim. Partimi küçük düşürmedim. Akrabamı desteklerim dediğim için partiden ihraç kararı almışlar. Bu saatten sonra ekibimle seçmenimle görüşeceğim. Muğla Milletvekili 1. sıra adayı Ali Boğa akrabamdır. Önümüzdeki günlerde AK Parti'ye geçebilirim.'' dedi.

Çaylı, beldelerinde düzenlenen şenliklerde hiçbir parti hakkında yorum yapmadığını ifade ederek, ''Ali Boğa benim akrabamdır. MHP İlçe Teşkilatının kararını saygıyla karşılıyorum. İnsanımız beni partiler üstü olarak görmüştür. Ben tüm partilere değer veriyorum. Bu saatten sonra MHP'de kalamam. Ben partiyi küçük düşürücü bir söz kullanmadım. Sadece akrabam olan bir adayı desteklediğimi söyledim. Ekibimle geldim, ekibimle giderim. Ali Boğa'ya destek vermeye de devam edeceğim'' diye konuştu.
 Fethiye'ye bağlı Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, 12 Haziran seçimlerinde akrabası olan AK Parti Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Boğa'yı destekleyeceğini açıklaması üzerine partiden ihracı için MHP Muğla İl Disiplin Kuruluna sevk edilmişti. AA

Gerçek
 // hasan
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...
03 Mayıs 2011 22:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler