YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bekir Bozdağ Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi: Edep yahu!
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi: Kılıçdaroğlu, Aile Bakanı hakkındaki sözleriyle siyasetteki seviyeyi, ahlakı ve edebi düşürdü. Söylenecek: Edep yahu! Ahlak yahu!​
Bekir Bozdağ Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi: Edep yahu!
06 Nisan 2016 / 04:45 Güncelleme: 06 Nisan 2016 / 04:51

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, resmi Twitter hesabı üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik seviyesiz ifadelerine tepki gösterdi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklaması şöyle:

"CHP Gn.Bşk.Kılıçdaroğlu,Aile Bakanı hakkındaki sözleriyle siyasetteki seviyeyi,ahlakı ve edebi düşürdü.Söylenecek:Edep yahu! Ahlak yahu! Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı hakkındaki bu çirkin ve cinsiyetçi üslubunu,şiddetle kınıyorum. "Her kap,içindekini sızar."

Kötü bir kalbin duyuşu ve o duyguyu meydana koyuşu da kötü olur.(Şerhi Mesnevi,C.V, Şerh kısmı ,S.1662) Kılıçdaroğlu'nu herkese ve özellikle de kadınlara karşı temiz bir dille,edep ve ahlak yüklü bir üslupla konuşmaya davet ediyorum."

 // Ömer
bu kullanımlık güruh için aylar öncesinde sn. Erdoğan'ın kızına karşı girişti(ldi)kleri ahlakdışı karalama girişimlerinde de demiştik yeniliklerini anladıklarında ( yenilenlerin bunların ağababaları siyonist terör devleti ve AIPAC denilen lanet şebeke olduğunu unutmayalım ) dahada kudururular,ahlaksızlaşır ve alçaklaşırlar....
06 Nisan 2016 08:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler