YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BDP'den CHP'ye çağrı...
Ahmet Türk, Habertürk canlı yayınında CHP'li Süheyl Batum'a seslendi...
BDP'den CHP'ye çağrı...
25 Haziran 2011 / 07:53 Güncelleme: 25 Haziran 2011 / 08:06

Habertürk'te Türkiye'nin Nabzı programına katılan Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk, CHP'li Süheyl Batum'a "Siz de boykot edin" önerisinde bulundu. Türk, esprili şekilde "Meclis'i AKP'ye bırakalım" dedi.

Hatip Dicle'nin milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından BDP Meclis'i boykot etme kararı almıştı. Haberal ve Balbay'ın tahliye taleplerinin reddedilmesinin ardından CHP'nin tavrı merak ediliyor.

Batum, tutuklu bulunan 3 vekilin yemin etmesinin ardından Hatip Dicle için yapılacak düzenlemeye katkı vereceklerini söyledi. (Habertürk)
 

Yapılması gereken yenilikler
 // Selahattin
Görünen bir gerçek var ki tartışılmaz; ne mi? Kürt halkını temsil BDP gibi marksist leninist komünist bir oluşum olan BDP'ye oldukça büyük bir gömlek!! Kürt toplumunun içinden sayılan sevilen ve dini de olan olgun anlayışlı kimseler de bir parti kurararak burada bir güç temsil etmeli ve BDP'nin zor ile oy almasının da önüne geçilmelidir. Bunlar BDP ile ciddi mücadele etmelidir. Yine bölgedeki dini cemaatler desteklenmeli ve bilhassa küçükler Kuran kursları ve ...
26 Haziran 2011 19:44
AH KEŞKE BUNU YAPABİLSELER !
 // BATUHAN
Belliki 367 oyunlarından bunlar dersini alamamış keşke böyle bir aptallık yapsalarda ikisininde sonu olsa. Cidden bunların ya aklı kısa yada bu milleti tanımıyorlar. Bu gidişle siyasette ciddi değişiklikler olacağa benziyor bekleyipde görelim....
25 Haziran 2011 08:52
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler