YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BBP'ye ses bombası atıldı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Ümraniye İlçe Binası'nın dış kapısına akşam saatlerinde ses bombası bırakıldı
BBP'ye ses bombası atıldı
22 Kasım 2009 / 20:56 Güncelleme: 22 Kasım 2009 / 20:57

Büyük bir gürültüyle patlayan bomba nedeniyle binada maddi hasar meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, olay saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Parti binasının dış kapısına bırakılan paket büyük bir gürültüyle patladı. Parti görevlilerinin binada bulunduğu sırada meydana gelen patlama nedeniyle ölen ya da yaralanan olmazken, binanın kapısında ve duvarlarında maddi hasar meydana geldi.

Görevlilerin olayı polise bildirmesinden sonra geniş çaplı inceleme başlatıldı. Parti binasına gelen olay yeri inceleme ekipleri delil toplama işlemlerine başladı. Polisin olay yerindeki çalışmaları sürerken gazetecilere açıklama yapan Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Osman Tüfekçi, bir süredir Büyük Birlik Partisi üzerinde oyunlar oynanmak istendiğini, ancak kendilerinin bu oyunlara gelmeyeceğini söyledi.

Osman Tüfekçi, "Bizi bir birimize düşürmek isteyen bazı mihraklar yine iş başındalar. Ancak biz bu oyunlara gelmeyeceğiz. Bir süre önce bazı duyumlar almıştık. Aldığımız bilgileri emniyete verdik. Soğuk kanlı ve sağduyulu bir şekilde polisin olayları çözmesini bekliyoruz." dedi.
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler