YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BBC'den 15 Temmuz'da büyük alçaklık!
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, “15 Temmuz gecesi BBC’nin yazışmalarında, ‘darbe tarafında duran şahıslar aranıyor’ diye mailler dolaştı. O gece darbeden yana röportaj yapabilecek olan insan aradılar" dedi.
BBC'den 15 Temmuz'da büyük alçaklık!
20 Mart 2017 / 07:45 Güncelleme: 20 Mart 2017 / 07:53

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Başakşehir’de gençlerle buluştu.

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde AK Parti Başakşehir Gençlik Kolları tarafından düzenlenen programa katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya gençlere yeni anayasa değişikliklerini anlattı.

DARBEYİ PÜSKÜRTÜNCE NASIL DAVRANACAKLARINI BİLEMEDİLER

Türkiye’nin bu gelişiminin ekonomimizin istikrarlı bir şekilde yürümesi siyasette güçlü bir yönetim sistemini kurma çabalarımızın birilerini rahatsız ettiğini ifade eden Bakan Kaya, “15 Temmuz darbe girişimini püskürtmemizin ardından Avrupa’dan çok geç bir özür silsilesi geldi. Yaklaşık 1,5 ay boyunca nasıl bir tavır takılacaklarını bilemediler.Hatta 15 Temmuz gecesi demokrasiden ne kadar uzakta durduklarını göstermiş oldular.

BBC 15 TEMMUZ'DA DARBE TARAFTARI ARADI

O gece BBC’nin yazışmalarında, "darbe tarafında duran şahıslar aranıyor" diye mailler dolaştı. Röportaj yapabilecek darbeden yana olan insan aradılar o gece. Demokrasiden ne kadar uzaklaştıklarını 15 Temmuz gecesi görmüştük” dedi.

 // Rasim DUMAN
BBC, Ingiliz Hukumeti'nden aldigi emirleri harfiyyen uygular ve bu cizginin disina asla cikamaz. Binaenaleyh, darbenin arkasindaki en buyuk ve en onemli gucun UNITED KINGDOM (INGILTERE) oldugunu kat'iyyen soyleyebiliriz. ABD ise, INGILTERE'nin "eyaleti hukmundedir....
20 Mart 2017 08:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler