YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bayraktar'a Ak Parti'den ilk tepki geldi: Bu namertliktir!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın istifa ederken kullandığı sözlere AK Parti'den ilk tepki geldi.
Bayraktar'a Ak Parti'den ilk tepki geldi: Bu namertliktir!
25 Aralık 2013 / 16:00 Güncelleme: 25 Aralık 2013 / 18:01

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, yaptığı açıklamada Erdoğan Bayraktar'a ateş püskürdü. Metiner, Bayraktar için 'Tek kelimeyle yazıklar olsun, Bayraktar'ın yaptığı bir namertlik ve siyasi ahlaksızlık örneğidir' dedi.

"Başbakan'a ihanet ediyorsun"

'Sen kalıbının adamı değilmişsin' diye açıklama yapan Metiner, Bayraktar'a ateş püskürdü.

Metiner, Başbakan seni o koltuğu oturttuğunda iyiydi hoştu, o zaman emir eri gibi karşısında duruyor, itaat ediyordun. Şimdi ise o koltukta oturmayacağını anlayınca iftiralar atıyor, Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet içerisine giriyorsun. Bu senin kişiliğini gösteriyor, diye konuştu.

"Bayraktar'a bir dayatma söz konusu değil" 

Metiner, Erdoğan Bayraktar'ın bahsettiği gibi bir dayatmanın söz konusu olmadığını sözlerine ekleyen Metiner, kamuoyundaki algıdan dolayı Başbakan Erdoğan'ın takdir hakkını kullandığına dikkat çekti.

"Bayraktar, Güler ve Çağlayan'dan adamlık dersi alsın" 

Bayraktar'ın İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'dan dürüstlük ve adamlık dersi alması gerektiğinin altını çizen AK Partili Metiner, Bayraktar'ın bu davranışı çirkin ve terbiyesizcedir, dedi.

Metiner'den Bayraktar'a: "Pervasız!"

Erdoğan Bayraktar'ın Başbakan'ı istifaya davet etmesine de değinen Metiner, bunun pervasızlık olduğunu söyledi ve ekledi:

"Bayraktar'ın ne kadar küçük ve ucuz bir insan olduğunun göstergesidir. Bayraktar, bırakın bakan olmayı önce insan olmayı öğrenmelidir. Bu bir namertlik ve siyasi ahlaksızlık örneğidir. "

 

HABER7

16:44
 // BEDDUA DEĞİL TALİMAT
Bu hoca, aslında beddua falan okumadı. Ak Parti'deki ajanlarına talimat verdi. Millet de, bunu, beddua olarak yuttu. Allah'ın adını, ajanlarına yakıştıran, şer odağı, talimatını verdi işte....
25 Aralık 2013 16:44
inceden ince
 // yılmaz türk
O zaman düzgün adam seçeceksiniz.BUnun gibi kaç tane daha Hakan Şükür var partide. Bayraktar'a yakışmadı - çok mertsen Japon geleneklerini öneririz !!!!...
25 Aralık 2013 Çarşamba 16:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler