YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'ın kamera şartına ne dedi?
Başbakan Erdoğan Irak'a gitti. Baykal ile randevu meselesi, PKK sorunu ve İsrail krizine ilişkin soruları yanıtladı.
Baykal'ın kamera şartına ne dedi?
15 Ekim 2009 / 08:57 Güncelleme: 15 Ekim 2009 / 09:04

CHP lideri Baykal'ın "görüşme kameraya alınsın" şartına Başbakan Erdoğan, kendisini telefonla arayarak görüşmenin nasıl yapılacağını konuşacağını söyledi...

Başbakan Erdoğan Irak'a hareketinden önce Esenboğa Havalimanı'nda açıklama yaptı..

SON YILLARIN EN ÖNEMLİ TEMASI

Gerek tarihten gelen gelen değerler açısından olan birlikteliğimiz noktasında bir dayanışmanın sağlanmasıdır. Bu yoğunlukta bir program son yılların en önemli temaslarından biri olacağına inanıyoruz. Yanımızda ciddi sayıda iş adamı grubunu götürüyoruz.

PKK SORUNU

Dağ olaynın çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Birinci derece çalışmsı gereken Irak'tır, Kuzey Irak'tır. Irak Türkiye ve Amerika arasındaki güvenlik mekanizması işliyor. Bu sürecin başlama tarihi 5 Kasım 2007'dir. Bush "PKK terör örgütü düşmanızıdır" diye ilan ettikleri o süreçten itibaren ortak çalışma başlamıştır.

BAYKAL'IN KAMERA ŞARTI

Baykal'ın talep ettiği kamera konusunu sizler yazıp çiziyorsunuz. Belki de kendilerini telefonla da arayıp görüşmemizin nasıl sağlıklı olabileceği husususunu kendileri ile tezekkür etmeyi düşünüyorum.

HERONLARIN TESLİMİ ERTELENDİ Mİ?

Ben halkımının taleplerini bir kenara koyamam. İsrail Radyosu böyle bir şey söyledi noktasında. Ben medya üzerinden bu tür konuları değerlendirmem. Resmi yazı gelirse Dışişleri ve TSK bir araya gelir ve çalışmamızı yaparız

ERMENİSTAN İLE İLİŞKİLER VE DÜNKÜ MAÇ

Muhalif gruplara karşı bütün tedbirleri aldık. Milli maç dostluk içinde cereyan etti. Stadın tıklım tıklım dolu oluşun buna rağmen Türk misafirperverliğini gösteren Bursalı kardeşlerime burada teşekkür ediyorum. Böyle bir oyuna gelmediler.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler