YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'ın eşinden Erdoğan'a teşekkür!
CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın hastaneye kaldırıldığını öğrenince ilk uçakla Antalya'dan Ankara'ya giden Olcay Baykal, yaşanan süreci anlattı.
Baykal'ın eşinden Erdoğan'a teşekkür!
20 Ekim 2017 / 10:50 Güncelleme: 20 Ekim 2017 / 11:01

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Deniz Baykal'ın durumunu yakından takip ettiğini ifade eden Olcay Baykal, eşinin durumunun iyiye gittiğini ancak risk olduğunu söyledi.

CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor.

Deniz Baykal'ın hastaneye kaldırıldığını öğrenince ilk uçakla Antalya'dan Ankara'ya giden Olcay Baykal, yaşanan süreci anlattı.

KORUMA POLİSİ AMBULANS ÇAĞIRDI

Posta Gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık'a konuşan Olcay Baykal; Deniz Baykal'ın gece yarısı fenalaşınca koruma polisine haber verdiğini söyledi.

Durumun ciddiyetini anlayan koruma polisi, hemen ambulans çağırdı ve Baykal hastaneye kaldırıldı. Haberi alan Olcay Baykal da hemen Ankara'ya hareket etti.

ERDOĞAN BAŞUCUNDA DUA ETTİ

Deniz Baykal'ın tedavi altına alınmasından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hastaneye giderek Baykal'ın başucunda dua etti.

"CUMHURBAŞKANI ÇOK İLGİLENDİ"

Olcay Baykal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu ziyaretiyle ilgili "Cumhurbaşkanı çok ilgilendi. Başbakan da öyle. İkisi de geldiler. Yakından takip ediyorlar. Her gün iki üç bakan geliyor hastaneye ziyarete, sağ olsunlar" dedi.

HALA RİSK VAR

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili de konuşan Olcay Baykal, "Doktorlar iyiye gittiğini söylüyorlar ama hâlâ risk varmış. O yüzden bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

.

 // bascavus
Cumhur başkanı dua okudu diye anayasa mahkemesine dava acmasinlar...
20 Ekim 2017 15:18
 // Ömer
... etrafına çöreklenmiş asalak kriptokar ve dönekler olmasa.. Bir belediye başkanına bakar mısınız. Biri çıkıp, " uLan nerede seni Parti Ahlakı anlayışın!!! diyemiyor mu?...
20 Ekim 2017 11:45
 // Rasim DUMAN
Kahraman Cumhurbaskanimiz dort dortluk bir "Devlet Adami" olmakla birlikte ve ayni zamanda, dort dortluk te bir "insan". Bu meselede, basindan beri takip ettigi guzel tavri son derece isabetli ve akilli buluyorum, tasdik ve tasvib ediyorum ve alkisliyorum. Sn. Deniz BAYKAL'a da acil sifalar ve ayikinca da Rabbimden "hidayet" niyaz ediyorum....
20 Ekim 2017 11:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler