YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'dan Sakık'a yanıt
Baykal'dan Sakık'a yanıt
26 Şubat 2010 09:55
Baykal: Böyle birşey sözkonusu değil, teröre bulaşanlar muhatabımız olamaz

Gensoru görüşmelerinin bir bölümünü kuliste milletvekilleri ve gazetecilerle birlikte televizyondan takip eden CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, BDP’li Sırrı Sakık’ın iddialarına yanıt verdi.

Baykal şöyle dedi: “Siyasi yaşamım boyunca, ne ben, ne yönetimimdeki CHP, hiçbir şekilde terörle ilişkili, hiçbir kişi ya da partiyle ilişki kurmasını bırakın, projesini, düşüncesini bile aklından geçirmemiştir. Ne Genel Başkan olarak, ne partinin yetkili organları, bir şekilde teröre bulaşmış bir kimsenin, CHP içinde yer tutması önerisinin muhatabı olmayı bile kabul etmeyiz. Terör konusu, bizim için siyasi çıkar konusu değildir. Terörle mücadele, siyasi kimliğimizin özüdür.”

CHP’li Serter kürsüden Taraf’ı gösterdi

GENSORU önergesi görüşmelerinde konuşan CHP’li Nur Serter, Meclis kürsüsünden, Taraf Gazetesi’nin, Habur girişlerinden bir gün önce manşetten verdiği ’4 saatte bırakılacakları’ yönündeki haberi de göstererek, şöyle dedi: “Kimilerinin çok itibar ettiği gazete, Habur’dan gelişlerden bir gün önce, ’dört saatte bırakılacaklar’ diye manşet atmıştır ve gerçekten de bırakılmışlardır. Oraya devlet taşınmıştır. Devlet Habur’da teröristlerin ayağına götürülmüştür. AKP Habur’da teröre teslim olmuştur.” (Vatan)

SAKIK'IN ŞOK İDDİASI İÇİN TIKLAYIN...

FOSİLLER MEYDANI
 // BEKİR ÇELİKKAYA
TÜRKİYENİN YAŞ ORTALAMASI 27 CHP NİN YAŞ ORTALAMASI 65 BAYKAL 72 YAŞINDA GATAYA GÖNDERİP KENDİ HALLERİNE BIRAKALIM NE HALLERİ VARSA GÖRSÜNLER TÜRKİYE DEĞİŞİYOR BUNLARLA GEÇİRECEK ZAMANIMIZ YOK.......
26 Şubat 2010 18:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler