YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'dan özel kampanya
CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal kendi memleketine özel kampanya başlattı... 'Antalya referanduma 'Hayır' diyor kampanyası ile Deniz Baykal çalışmalarına başladı...
Baykal'dan özel kampanya
27 Temmuz 2010 / 17:34 Güncelleme: 27 Temmuz 2010 / 17:41

CHP Antalya il ve ilçe teşkilatları, ''Antalya referanduma 'Hayır' diyor'' kampanyası düzenleyecek.

CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken ve 19 ilçe başkanı, Anayasa değişikliklerinin oylanacağı 12 Eylüldeki referandum öncesi yapılacak kampanyayı belirlemek üzere, CHP İl Başkanlığında toplandı. Toplantıya, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile Antalya milletvekilleri Hüsnü Çöllü ve Osman Kaptan da katıldı.

Baykal, toplantının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, referandum öncesi düzenlenecek kampanya ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. İl ve ilçe yöneticilerinden çok güzel öneriler aldıklarını belirten Baykal, ''CHP, Antalya'da etkili şekilde 'Hayır' kampanyasına öncülük edecek. El ele, birlikte görevimizi yapacağız'' dedi.

CHP İl Başkanı Özer Ülken de, Baykal'ın uyarılarıyla referandumu bir ön seçim olarak görüp, ciddiye aldıklarını söyledi.

Baykal'ın kendilerine, ''Antalya'da referandum fay hattıdır. Kırılırsa deprem olur'' telkinin de bulunduğunu ifade eden Ülken, ''Antalya referanduma 'Hayır' diyor. CHP tüm örgütleriyle referandum öncesi 'Hayır' diyecek. Toplantıda buna yönelik organizasyonumuzu yaptık'' diye konuştu. (A.A.)

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler