YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'dan Kılıçdaroğlu ve Bekaroğlu'na eleştiri
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve yardımıcısı Bekaroğlu'nu eleştirdi..
Baykal'dan Kılıçdaroğlu ve Bekaroğlu'na eleştiri
12 Mart 2015 / 09:26 Güncelleme: 12 Mart 2015 / 10:11

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, isim vermeden Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Atatürk'e 'Kefere Kemal' diyen yardımcısı Mehmet Bekaroğlu'nu eleştirdi.

Partinin yönetim kadrolarının tabana duyarlı, tabanı yansıtan, tabanı anlayan ve tabanın duyarlıklarını anlayan kadrolardan oluşması gerektiğini dile getiren Baykal, "Yaşadığımız son büyük köklü değişim, benim ayrılmama, ondan sonra birbiri ardına çeşitli kurultayların yapılması, yönetim kadrolarında ani değişikliklerin gerçekleştirilmesi parti yönetiminde tabanın sesini aktaran, yansıtan ağırlıklı bir duyarlılığın ortaya çıkmasına fırsat vermedi" dedi.

İyi niyetli

Baykal sözlerini şöyle tamamladı: Parti Meclisi yapısı partinin parlamentosunu belirleme yetkisine sahipti, o yetkiyi kullandı. Ama kullanırken kendisinin yaşamadığı bir temel duyarlılık kaybolmaya başladı. Halbuki buna ihtiyaç var. O hepimizin kıblesi. Parti, örgüt, taban bunlar önemli.

kukla
 // uykucu
soner yalcin chp tv'de inadina acin, inadina kisa giyinin, inadina dekolte giyinin gibi cok asil! nasihatler veriyor ve bekaroglu'nun sesi hic cikmiyor. Bu camiada olmayi icine sindirebiliyor. Adam makam/mevkii meraklisi olmasin vessalam. Has Parti kendini fesih edip, AK Partiye intisab etti ama AK Parti bunu istemedi. Bu da makami chp verdi diye mazisine ters olsa da makam ugruna hizmete devam ediyor. ...
12 Mart 2015 Perşembe 10:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler