YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'dan jet hızıyla cevap
Eski CHP lideri Deniz Baykal'dan, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'a cevap. Baykal, 'Durumlarının sarsılacağını düşünenler suçlayıcı konuşuyor.' dedi.
Baykal'dan jet hızıyla cevap
17 Eylül 2010 / 17:20 Güncelleme: 17 Eylül 2010 / 18:15

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, söylenmesi gerektiğine inandığı her şeyi bir parti sorumluluğu içinde ifade ettiğini söyledi.

Ankara'dan Antalya'ya gelen Deniz Baykal, Antalya Havalimanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, CHP yöneticilerinin kurultay söylemleri üzerine yaptığı son açıklamaları değerlendirdi. Baykal, ''Söylenmesi gerektiğine inandığım her şeyi bir parti sorumluluğu duygusu içinde ifade ettim. Kendi durumlarının sarsılacağını düşünen bazı insanlar bu öneri karşısında suçlayıcı değerlendirmeler yapıyorlar. Ben söylenmesi gereken her şeyi söyledim. Benim sözlerimi dikkatle okurlarsa her şey bunun içinde vardır'' dedi.

Baykal'ı Antalya Havalimanı'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, CHP İl Başkanı Özer Ülken, ve CHP Antalya milletvekili Hüsnü Çöllü ile diğer partililer karşıladı. Baykal, partililerle yaklaşık bir saat VIP salonunda görüşme yaptı. AA

SAV VARAN 2'Yİ DEVREYE KOY YOKSA !
 // BATUHAN
Sav yokmu ikinci kaset bak senin rakibin sesi çıkmaya başladı gandiyi anında hızaya getirirde ikiniz bir halleşmesi lazım. Sizi göreyim birbirinizi yiyiverinde bay kemal ortalığı boş bulup belki kendine geliverir yoksa adamcağız bu gidişle evin yolunuda unutacak !...
17 Eylül 2010 17:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler