YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'dan flaş açıklama
Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Mustafa Sarıgül'le görüşmesine ilişkin açıklama yaptı. Baykal, 'Bizim kapımız düşmanlık kapısı değil, kapımız CHP'yi seven herkese açık.
Baykal'dan flaş açıklama
23 Temmuz 2010 / 16:54 Güncelleme: 23 Temmuz 2010 / 17:28

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüşmesine ilişkin ''Kimsenin benim yaptığım görüşmelerden rahatsızlık duyması, tedirginlik duyması için bir neden yok'' dedi.

Deniz Baykal, İstanbul'a hareketi öncesi, Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Baykal, Sarıgül ile görüşmesinin Kılıçdaroğlu'na karşı yapıldığı yönünde yorumlar bulunduğunun hatırlatılması üzerine, ''Bizim kapımız düşmanlık kapısı değil, pişmanlık kapısı da değil. Kapımız, memleketini seven, partisini seven herkese açık. Kimsenin benim yaptığım görüşmelerden rahatsızlık duyması, tedirginlik duyması için bir neden yok'' diye konuştu.

Bu görüşmeden rahatsızlık duyanlar varsa onları da beklediğini ifade eden Baykal, ''Onlara da kapım açık. Onlara da söyleyecek bir-iki güzel sözümüz olabilir. Bin kere tövbeni bozmuş olsan da gene de gel. Bizim kapımız herkese açık bir kapıdır'' değerlendirmesinde bulundu. AA
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler