YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal: Maç daha bitmedi
Baykal: Maç daha bitmedi
20 Nisan 2017 19:09
Deniz Baykal, Erdoğan'ın "Maçı 1-0 da kazansanız 3 puan alırsanız, 5-0 da kazansanız 3 puan alırsınız, aslolan maçı kazanmaktır" sözlerine yanıt verdi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda konuşan Eski Genel Başkan Deniz Baykal, Erdoğan'ın "Maçı 1-0 da kazansanız 3 puan alırsanız, 5-0 da kazansanız 3 puan alırsınız, aslolan maçı kazanmaktır" sözlerine yanıt verdi.

Baykal, yaptığı açıklamada "Bu tablo maçın bittiği anlamına gelmez.  Daha ikinci devre var" dedi.

Baykal konuşmasında şunları söyledi:

"BU ÖNEMLİ BİR BAŞLANGIÇTIR"

Bu duygunun bize yüklediği sorumluluğu hep beraber bir kez daha hissedelim istiyorum. Bundan sonrasına böyle bir noktadan yürümekte olduğumuzu söylemek istiyorum, bu bir son değil, önemli bir başlangıçtır. Türkiye açısından her türlü gücü, yetkiyi, devletin günlük siyaset dışında tutulması gereken olanakların seferber ederek yürütülen referandum karşısında toplumumuzun çeşitli kesimlerinin yeter artık dercesine dayatmacı girişimi frenleme konusunda yüksek bir iradeyi sergilediğine tanık olduk. Bu çok önemlidir. Ben ülkem ve partim adına iftihar ediyorum.

"İLK YAPILMASI GEREKEN İŞ TABLONUN DOĞRU OKUNMASI"

Bunu doğru okuyalım. İlk yapılması gereken iş bu tablonun doğru değerlendirilmesi ve anlaşılmasıdır. Elbette siyasette böyle bir sonuç ortaya çıkınca hepimizin refleksi bu tabloya sahip çıkmak, sonuçlar çıkarmak. Siyasetçi refleksi budur. Bizim içinde bulunduğumuz kritik ortamı değerlendirerek bu konuda çok soğukkanlı, gerekirse kendimize karşı acımasız bir yorum yapmamıza ihtiyaç var.

kaseti artık günçellemeyin chp de..
 // atiker
böyle işler normal ve hayat tarzı onların diliyle kanıksanmış bir durum eğer öyle olmasaydı bu adam çoktan chp den ve aralarından çıkarılır ağzının payı verilirdi bi düşünün evli bir kadınla zina yapıyor sadece g.başkanlıktan gidiyor hala bu adam antalyadan oy alıyor mecliste chp yi temsil ediyor fetönün elinde daha kasetleri vardır bi ters düşselerde vizyona girsede chp li baykalın ve diğerlerinin ahvalini görsek bunlarda che mao stalin lenin deniz bol yalanlı efsane lakırtıları rakı ve zina...
21 Nisan 2017 Cuma 13:30
Baykal senin oyuncu olduğun maç rezaletti..
 // erdem
Deniz Baykalın kasete yansıyan çirkin görüntülerini izlemek bile istemedim.Rezil adam utanmadan çıkmış konuşuyor.....
20 Nisan 2017 Perşembe 21:11
BU YARATIĞIN GÜNCEL RESİMLERİNİ PAYLAŞIN
 // AGASINI
25 SENE ÖNCEKİ FOTOGRAFLARININ ALTINDA HABER YAPARAK NE PLANLIYORSUNUZ?! 85 YAŞINA GELDİ BU BUNAK SAPIK!!!...
20 Nisan 2017 Perşembe 19:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler