YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal kutlamaya katılmadı
Baykal kutlamaya katılmadı
31 Ağustos 2011 15:28
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'nde bir gelenek daha bozuldu.

Dini bayramları genellikle memleketinde geçiren Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin Antalya İl Başkanlığı'ndaki bayramlaşma törenine katılmadı.

Antalya CHP'deki bayramlaşma parti binası önünde yapıldı. Bayramlaşmaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Emek, milletvekilleri, belediye başkanları ve partililer katıldı. eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, geçmiş yıllardakinin aksine partisindeki bayramlaşmaya katılmadı. Geçmiş yıllarda dini bayramları memleketinde geçiren, bayram namazlarını dedesinin de imamlık yaptığı Kalekapısı'ndaki Paşa Cami'nde torunlarıyla birlikte kılan Baykal bu sene Ankara'da kalmaya tercih etti.

Bayramlaşma töreninde konuşan CHP İl Başkanı Özer Ülken, "Bu yıl 2 bayramı bir arada kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz. Başta, büyük zaferin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehit silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla, gazilerimizi de minnetle anarken tüm halkımızın Ramazan Bayramı'nı kutluyoruz." dedi.

Törene, Genel Başkan Yardımcısı Atila Emek, Antalya milletvekilleri Osman Kaptan, Yıldıray Sapan, Gürkut Acar ve Arif Bulut, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, önceki dönem milletvekili Hüsnü Çöllü, İl Kadın Kolları Başkanı Aygül Kılıç, İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Önen, belediye ve il genel meclis üyeleri, ilçe başkanları ve partililer katıldı. Parti protokolü il binası önünde partililerin bayram tebriklerini kabul etti. Cumhuriyet Halk Partisi Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Atila Emek, yeni unvanıyla memleketindeki ilk bayramlaşma törenine katılmış oldu.

CİHAN

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler