YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal: Çankaya için üzerimde baskı var
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili konuştu.
Baykal: Çankaya için üzerimde baskı var
22 Mayıs 2014 / 14:47 Güncelleme: 22 Mayıs 2014 / 14:48

CHP Cumhurbaşkanı adayını milletvekillerine sordu. Partide her vekil üç adayı seçti ve tüm adaylar Kılıçdaroğlu'nun önüne geldi. Partide bu gelişmeler yaşanırken Amerika'da bulunan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili bir soruyu "Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var. O konuları şimdi hiç konuşmak istemiyorum. Daha sonra detaylı konuşuruz" şeklinde yanıtladı.

Hürriyet'ten Rıza Canikligil'in haberine göre, CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın torunu Mehmet Erkılıç, Columbia Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Torunu Mehmet'in New York'taki mezuniyet törenine eşi Olcay Baykal ve kızı Prof. Dr. Aslı Baykal ile birlikte katılan Deniz Baykal, torunu Mehmet'in Ağustos ayında Microsoft'ta işe başlayacağını söylerken, CHP'nin Cumhurbaşkanlığı adaylığı seçimi ile ilgili yorum yapmaktan çekinerek; "Türkiye gündemine geçmeyelim, üzerimde çok baskı var" dedi.

şaka gibisin baykal..
 // alemci
genel başkanın paralel yapının partnellerinden kızdırırsan piyasaya bir kaset daha sürerler bu sefer hiç iflah olmazsın akıllı ol kendini yakma sana kim baskı kuruyor şuanki siyasi eranada yer yok sana gel cb.ol diyecekler ya huzurevi sakinleri yada üç beş tahtasını düşürenler olabilir ancak......
22 Mayıs 2014 Perşembe 15:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler