YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Başbakan'la konuşmayacağız'
Şandır: Başbakan'la konuşacağımız bir husus kalmamıştır
'Başbakan'la konuşmayacağız'
30 Haziran 2010 / 17:35 Güncelleme: 30 Haziran 2010 / 17:35

MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın görüşme talebini değerlendirirken, "Başbakan'ın bize göre PKK açılımı olan demokratik açılımda ısrarı karşısında, artık bu konuda onunla konuşacağımız bir husus kalmamıştır." dedi.

Şandır, parti liderlerinin, terörle mücadele kapsamında bir araya gelmesiyle ilgili polemiklerin hatırlatılması üzerine, "AKP 8 yıldan bu yana terörle mücadelede başarılı olamamıştır. Çünkü, terör ve bölücülük dünden daha ileridir. Başbakan'ın bize göre PKK açılımı olan demokratik açılımda ısrarı karşısında artık bu konuda onunla konuşacağımız bir husus kalmamıştır." ifadelerini kullandı.
 

Başbakan Erdoğan'ın güvenilirlik katsayısının düştüğünü iddia eden MHP’li Şandır, "Başbakan'ın davet yeterliliği, çözüm güvenirliği, işbirliği güvenirliği kalmadığı için MHP olarak biz Başbakan'ın davetini dikkate almayacağımızı ifade ettik." dedi.
 MHP'nin bu konudaki çözüm önerilerini topluma sunmaya hazır savunan Şandır, Cumhurbaşkanının davet etmesi durumunda böyle bir toplantıya katılabileceklerini söyledi.
 

Şandır, Genelkurmay Başkanlığı'ndan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Gediktepe'ye yönelik bir davet gelip gelmediğinin sorulması üzerine ise bu konuda bir bilgisinin olmadığını ifade etti. CHA

:)
 // engin öz
Küstünüzmü oynamıyacakmısınız :))))...
30 Haziran 2010 22:06
DESTEK İSTEMİYORUZ KÖRÜKLEMEYİN YETER !
 // BATUHAN
Yüzünü gören korkuyor aynı ağızdan konuşmuş demekki başkanın okuma kağıdını bu zat hazırlıyor. Ey etnik milliyetçi savaş suratlı fırsatçı grupçuk boşuna direnmeyin sizin istediğiniz olmayacak toplumsal iletişim anında gerçekleri halka iletiyor bugün dünki gibi değil sizin işiniz biteli 8 yıl oldu hinlikleriniz beyhude siz dönünde barajı düşünün bu millet yutmuyor kafalarınızdaki düşüncelerden vaz geçin yoksa size mecliste maaş yani hazır lop yok....
30 Haziran 2010 18:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler