YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'ın beyni su kaynatmış
Başbakan'ın beyni su kaynatmış
10 Nisan 2013 17:21
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Sayın Başbakan'ın pistonu düşmüş anlaşılan, öyle gözüküyor. Beyni su kaynatmış. Çiçek Abbas filmindeki Şakir'e dönmüş. Şekilden şekile giriyor, saldırıyor" dedi.

Vural, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, dün, PKK'nın siyasi uzantılarıyla birlikte Öcalan'ın iradesinin TBMM'ye dayatıldığını ve komisyon kurulmasına karar verildiğini öne sürdü.

Hukuk devletinin ayaklar altına alındığını dile getiren Vural, ''AKP ile PKK'nın nasıl uzlaştığı ortaya koyulmuştur. AKP ile PKK koalisyon kurmuştur. Bu, AKP'ye oy veren insanlarımızın iradelerini ayaklar altına almak demektir. Gün gelecek bu imzayı atanların iradesi de ayaklar altını alınacaktır. Dün kurulan komisyon PKK'nın istediği hakikatleri araştırma komisyonudur." ifadelerini kullandı.

AK Parti, PKK ve BDP'nin milli devlete, Cumhuriyet'e savaş açtıklarını öne süren Vural, ''Utanmadan, sıkılmadan T.C ibareleri kaldırılıyor. Çünkü PKK 'TC' diye devleti suçluyor. Ne oldu, gözüne mi batıyordu? Türkiye Cumhuriyeti'ni Ankara'ya sıkıştırmak istiyorlar. Adım adım KCK yapılanmasını meşrulaştırmak amacıyla T.C ibareleri silinmektedir." diye konuştu.

Vural, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Erdoğan'ı, Devlet Bahçeli korkusu sarmış. Bozkurtların nefesi ensesinde. Karanlıkta ıslık çalıyor. Bahçeli'ye saldırmasının altında yatan temel sebep MHP korkusu, Türk milletinin korkusu. Türklüğü ayaklar altına alacaksın, seni kuzu gibi meletirler. Bu millete 'Türk' dedirttireceğiz sana. Bir taraftan Türklüğü ayaklar altına alacaksın bir taraftan Göktürk anıtlarına gideceksin, Göktürk uydusu fırlatacaksın. Ne yaparsan yap, bu millet seni asla affetmeyecek. Önce bu milletten, bu milletin adından özür dileyeceksin. Göktürk anıtlarını ziyaret ederek propaganda yapacağını zannediyor.

Sayın Başbakan'ın pistonu düşmüş anlaşılan, öyle gözüküyor. Beyni su kaynatmış. Çiçek Abbas filmindeki Şakir'e dönmüş. Şekilden şekile giriyor, saldırıyor. Sen, Öcalan'ın servis şoförlüğünü yapıyorsun. Böyle başbakanın ne dolmuşuna gelir milletimiz ne de AKP'nin dolmuşuna biner. 'Milletle beraber yürüyoruz' diyor, gide gide İmralı'yı, Kandil'i buldu.''

Bahçeli'nin ''hodri meydan'' dediğini ve Başbakan'ın buna ''şimdi cevap vermeyeceğim'' karşılığını verdiğini belirten Vural, sözlerini şöyle sürdürdü: "Cevap veremezsin çünkü prompterda yazmıyor. Eline bir metin tutturulması lazım. Erdoğan, kurgulanmış robot misali hangi program yüklenirse onu konuşabiliyor. İşlemci kapasitesi buna kafi değil. Fabrika ayarları müsaade etmez. Etnik virüslerin milli bünyeyi nasıl saracağı konusunda geliştirilmiş bir robottur. Bu robota verilen talimat bellidir; Bu milletin inanç değerlerini hortumlayacaksın, milli değerlerini ayrıştıracaksın. Bunu da onlar gibi gözükerek yapacaksın. Görevi bu. Bu görevi yerine getirmede sıkıntı olduğu zaman hemen İsrail'den, Obama'dan bir yazılım yükleniyor, reset yapıyorlar. BOP'a programlanmıştır. Dolayısıyla bu korsan yazılımı bir an önce silmek gerekiyor. Bunu da en iyi yapabilecek olan milletimiz."

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili bir fezlekenin TBMM Başkanlığı'na ulaştığını bildiren Vural, ''Ne enteresandır, Genel Başkanımız hakkında hemen bir fezleke düzenlenmiş, iftira etmekle ilgili. 8 Mayıs 2011'de İstanbul Zeytinburnu Abdi İpekçi Salonu'nda, kasetlerle ilgili İbrahim Faruk Bayındır adlı kişinin sahip olduğu internet sitelerinden pazarlanması, yayılması üzerine yaptığı konuşmayla ilgili, şikayette bulunulmuş, 2013'te de fezleke geliyor." dedi.

 

CİHAN

t.c.
 // ezgi sudan
t.c. yi kaldıramassın sen kimsin ya
...
10 Nisan 2013 Çarşamba 17:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler