YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'ı ve Bakanları sunan sunucudan büyük gaf!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı havaalanında karşılayan halka, Başbakan ile Bakanları sunan sunucu Çevre Bakanı olarak İdris Naim Şahin'i tanıttı.
Başbakan'ı ve Bakanları sunan sunucudan büyük gaf!
28 Aralık 2013 / 07:15 Güncelleme: 28 Aralık 2013 / 07:24

Başbakan Erdoğan Sakarya'da katıldığı törenlerden sonra İstanbul'a geldi. Başbakan'ı İstanbul'da büyük bir kalabalık karşıladı.

Başbakan kendisini bekleyen kalabalığa hitap etmek için partinin otobüsüne çıktı. Erdoğan, Bakanları ve eşi Emine Erdoğan ile otobüs üstünde halka hitap etmeyi beklerken bu sırada Bakanları ve Başbakan'ın sunumu yapıldı. Bu sırada geçtiğimiz günlerde partisini sert bir şekilde eleştiren İdris Naim Şahin Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak tanıtıldı.

Partisinden istifa eden isim Bakan olarak çağrıldı

Sunum yapılırken bu sırada ilginç bir olay yaşandı. Sunucu Başbakan ve birkaç bakanın sunumunu yaptıktan sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı'n tanıtımını yapmak istedi.

Sunucu görevi Erdoğan Bayraktar'tan devralan İdris Güllüce'nin sunumunu yaparken geçtiğimiz günlerde partisini sert bir şekilde eleştiren İdris Naim Şahin'in ismini söyledi.

Büyük gaf Başbakan'ı güldürdü

Bu gafın ardından mimikleriyle büyük bir yanlış yaptığını anlayan sunucu durumu toparlamaya çalışsada pek mümkün olmadı. Sunucunun bu büyük gafı hem Başbakan'ı hem de bakanları güldürdü.

İşte o anlar:

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler