YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakanı, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay karşıladı.
Başbakanı, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay karşıladı.
Başbakanı, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay karşıladı.
18 Mart 2008 / 07:48 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi anma törenlerine katılacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki 14 bakan, rötarlı olarak gece yarısı Ana uçağı ile Çanakkale'ye geldi


Saatteki hızı 50 kilometre hızla esen rüzgar nedeniyle ilk seferde havaalnına inemeyen uçak ikinci seferde güçlükle inebildi. Ankara'dan uçak ile gelen Başbakan Erdoğan'ı Çanakkale Havaalanı'nda Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve diğer daire amirleri ve partililer karşıladı. Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile birlikte havaalanı çıkış kapısında gören partililer alkışlayarak Başbakan ile toklaştı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde soğuk havaya aldırmadan havaalanına kendisini karşılamaya gelen çocuklara Başbakan Erdoğan oyuncak hediye etti.


Partililerle tek tek tokalaşan Erdoğan, CHP'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Göhan ile aracına binmeden önce uzun süre sohbet etti. Başbakan ve beraberindekiler daha sonra konaklamak için Çanakkale Polisevi'ne gitti.

İha

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler