YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'dan o ile iki büyük müjde
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, Gaziantep'teki mitingi sırasında Gaziantepliler'e iki büyük müjde verdi.
Başbakan'dan o ile iki büyük müjde
07 Ağustos 2014 / 23:25 Güncelleme: 08 Ağustos 2014 / 08:33

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: "Biz büyük bir devletiz. Tarihimizle, medeniyetimizle, ecdadımızla, vizyonumuzla büyük bir devletiz. Hiç kimse bize mahalle baskısı yapamaz" dedi.
 
Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanı seçim kampanyası kapsamında Gaziantep'te düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap ediyor.
 
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: "Biz büyük bir devletiz. Biz ekonomisiyle büyük bir devletiz. Tarihimizle, medeniyetimizle, ecdadımızla, vizyonumuzla büyük bir devletiz. Hiç kimse bize mahalle baskısı yapamaz. Biz hakkı savunurken hiç kimse bizi susturamaz. Artık hiç kimse hiçbir odak bu ülkeye istikamet çizemez, gündem dayatamaz, gündemini belirleyemez." dedi.
 
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: ''Şu anda da zor şartlarda bulunan Suriyeli kardeşlerimize kucak açtık. Bu kalıcı bir durum değil, bu ilelebet devam edecek bir durum değil. İnşallah Suriye'de şartlar düzeldiğinde, Suriye'de o eli kanlı rejim gittiğinde buradaki kardeşlerimiz de şehirlerine, köylerine, evlerine geri dönecekler.'' ifadesini kullandı.

"İki büyük müjdem var"

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan:  "G.Antep'e 2 tane müjdem var. Konya-Karaman hızlı treni, Karaman-Ulukuşla-Adana-Osmaniye ve buradan da Gaziantep'e ulaşacak. Buradan da Şanlıurfa ve Mardin'e devam edecek. " dedi

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler