YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na FETÖ tepkisi
Başbakan Binali Yıldırım, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'den tutuklananlar hakkında yaptığı açıklamalara tepki göstererek, "Hiç kimse çağın vebası bu terör örgütünün yaptıklarını sulandırmaya kalkmasın" dedi.
Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na FETÖ tepkisi
07 Ekim 2016 / 14:34 Güncelleme: 07 Ekim 2016 / 14:35

Başbakan Binali Yıldırım, Cuma Namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'den tutukulananlar hakkında yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

İşte Başbakan Yıldırım'ın o açıklamaları:

MİLLETİN MAĞDURİYETİ Mİ, DARBECİNİN MAĞDURİYETİ Mİ?

Şimdi ne yazık ki ana muhalefet partisi başkanı 15 Temmuz'u bıraktı, sanki 15 Temmuz olmamış, millet mağdur olmamış, şehitler olmamış, gazilerimiz yaralanmamış, bedel ödememiş, bir mağdur edebiyatıdır gidiyor. 

SULANDIRMAYA KALKMAYIN

Bırak kardeşim Milletin mağduriyeti mi önemli, yoksa darbecilerin mağduriyeti mi önemli  Bir şeye karar vermeniz lazım. Hiç kimse çağın vebası bu terör örgütünün yaptıklarını sulandırmaya kalkmasın. Bunlar sadece Türkiye'nin değil dünyanın başına beladır.

 Bunlara öyle veya böyle destek anlamına gelecek her türlü faaliyet, her türlü açıklama bu millete zulümdür, bu millete yapılacak en büyük haksızlıktır."

 // milli irade
CHP kendi çapında en büyük mağdurlardan. Darbe gerçekleşmeyince kendileri de mağdur oldular da onun için kuruk acıları... Daha kırkı çıkmadan millet, devlet, ülke ikinci planda muhalefet ve fetö ön planda yer alıyor adamlarda. PKK ve Fetö sevicileri bunlar......
07 Ekim 2016 14:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler