YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım'dan güvenlik güçlerine bayram telgrafı
Başbakan Yıldırım'dan güvenlik güçlerine bayram telgrafı
28 Haziran 2016 14:12
Başbakan Binali Yıldırım, PTT tarafından TBMM'de "Size minnettarız" sloganıyla kurulan stantta, "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyasına katıldı.

Yıldırım, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nın ardından, PTT tarafından TBMM'de kurulan standa geldi. 

Başbakan Yıldırım, "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası kapsamında, Tunceli Ovacık İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı'na bayram telgrafı gönderdi. 

Başbakan Binali Yıldırım, Tunceli'ye gönderdiği telgrafında, "Ülkemizin kahraman komutanları, yiğit Mehmetçikler, vatan toprağının korunması için verdiğiniz mücadeleyi milletçe yürekten destekliyor, bu vesileyle mübarek bayramınızı tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun." ifadesini kullandı. 

Öte yandan Yıldırım, davet edildiği Erzurum'un İspir ilçesi Alacabük Köyü'nde, köy konağı açılışına da katılamadığını telgrafla bildirdi. 

Konağın açılışına katılamadığı için İspir'e tebrik telgrafı gönderdiğini belirten Başbakan Yıldırım, köy konağının hayırlı olması temennisinde bulunarak, köy halkının Ramazan Bayramı'nı kutladı.

"Eski hasletleri yaşatalım dedik"

Başbakan Yıldırım, bilişim teknolojileriyle sanal ortamda iletişimin arttığını ifade ederek, "PTT'nin 170 yıllık geleneğini geleceğe taşımak için bizim de küçük bir katkımız olsun, eski güzel hasletleri yaşatalım dedik." diye konuştu. 

"Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası kapsamında hazırlanan 4 çeşit tebrik kartında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde görev yapan güvenlik güçlerinin, yürüttükleri görev sırasında, ulusal medyada yer alan fotoğrafları da yer alıyor.

"Size minnettarız" sloganıyla hazırlanan tebrik kartları, 4 bin 500'ün üzerindeki PTT işyerlerinde ücretsiz olarak temin edilebilecek ve Türkiye'nin dört bir yanında görev yapan güvenlik güçlerine ücretsiz olarak gönderilebilecek. 


AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler