YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım'dan FETÖ'cülere net mesaj
Başbakan Yıldırım'dan FETÖ'cülere net mesaj
06 Ekim 2016 15:31
Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ'ye yönelik yürütülen operasyonlar hakkında, "Bu örgütte 3 yapı var. Bir ihanet edenler, iki ibadet edenler, üç ticaret edenler. İhanet edenlere hesabını soracağız" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım 9. Ticaret ve Sanayi Şurası kapsamında TOBB Genel Merkezi'nde konuştu. FETÖ'ye seslenen Yıldırım, FETÖ'cüler himmet paralarını lobi şirketlerine, dışarıdaki yandaşlarına aktarmaya devam ediyor. 

Ama suyu kestik. Borudaki suyu ne kadar kullanırsan kullan. Şimdi de tekrar geleceğiz. Cennette buluşacağız diyorlar. Allah ıslah etsin" dedi.

İHANET EDENLERE HESABINI SORACAĞIZ

Yıldırım, "Bu örgütte 3 yapı var. Bir ihanet edenler, iki ibadet edenler, üç ticaret edenler. İhanet edenlere hesabını soracağız. Ticaret edenler kazandıklarını terör örgütüne aktarmışsa kuruşu kuruşuna kadar ödeyecekler. İbadet edenlerle hiçbir sorunumuz yok. 

Hiç endişe etmesinler. Bunların yaptığı en büyük kötülük kutsallarımızı aşındırdılar. Hiç hata yapmamak mümkün değil. Örgüt kapalı, kayıt dışı, saydam değil. İlişkileri arayınca buluyorsunuz. Ama en az hata ile yapacağız. Kurunun yanında yaş yanmayacak. Uygulamada bazı hatalar oluyor. Bunları en aza indireceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu analiz 15 Temmuz öncesi belki dogru idi
 // Hasan Gür
Bu örgütün tepesi de zemini de bir. Başbakanın bu yaklaşımı kabul edilemez. Hepsi aynı ihanet çetesinin değişik kademlerdeki köpekleri.
Sonuçta fetö bir terör örgütü ve ibadet de etse buna üye olanların hepsi terörist.

Nasil onlarla bir hesabımız olmaz!...
06 Ekim 2016 16:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler