YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım: Rusya konusunda güzel gelişmeler var
Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye - Rusya krizine ilişkin, "Bu yönde de güzel gelişmeler var, yakın zamanda bunları da milletimizle paylaşacağız" dedi.
Başbakan Yıldırım: Rusya konusunda güzel gelişmeler var
27 Haziran 2016 / 12:06 Güncelleme: 27 Haziran 2016 / 13:44

Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye-Rusya ilişkilerine dair açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Bu yönde güzel gelişmelerin olduğunu ifade ederek, yakın zamanda paylaşacaklarını söyledi.

İşte Yıldırım'ın o açıklaması:

TÜRK MİLLETİ DE RUS MİLLETİ DE KRİZİN KALKMASINI İSTİYOR

Türk milleti de Rus milleti de bu krizin artık ortadan kalkmasını istiyor, bunun çok anlamlı olmadığını düşünüyor. Bize, irade sahiplerine düşen de bir an önce milletimizin, vatandaşlarımızın bu beklentilerini karşılamak olmalıdır. Bu yönde de güzel gelişmeler var, yakın zamanda bunları da milletimizle paylaşacağız.

Kim istiyor?
 // Mehmet
Efendim, halkımızın herhangi bir kesimi rusya ile barışalım temennisinde değil idi. Şunu menfaat gereği, konjoktür gereği deyin arkadaş halkı mazeret göstermeyin. Açık sözlü olursanız anlayış gösteririz biiznillah. ...
27 Haziran 2016 Pazartesi 18:57
KUSURA BAKMA DA..!
 // ismail emre
Siz gidin köprü yapın o işin başbakanı sizsiniz Devlet başbakanlığı başka meslek...herkes yerinde güzel işi ehline verecen herkes bildiğini yapmalı....Davutoğlu iyi veya kötü başbakanlık vasıfları vardı köprü ustası geldi başbakan oldu Devleti Tayyip Erdoğan yönetmediğini bilsem EYVAH derdim......
27 Haziran 2016 Pazartesi 18:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler