YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım eski bakanlarla buluştu
Başbakan Yıldırım eski bakanlarla buluştu
20 Mart 2017 11:27
Başbakan Binali Yıldırım, kuruluşundan bugüne AK Parti hükümetlerinde görev yapan bakanlarla bir araya geldi. Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasına ilişkin çalışmalar istişare edildi.

Başbakan Binali Yıldırım, kuruluşundan bugüne Ak Parti hükümetlerinde görev alan bakanlarla AK Parti Genel Merkezinde kahvaltıda bir araya geldi. Buluşmaya katılacak isimler, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı tarafından telefonla aranarak davet edildi. 

Davet edilen isimler arasında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu da var. Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasına ilişkin çalışmalar istişare edildi.

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, eski Milli eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de toplantıya katılan isimler arasında yer alıyor. 

Başbakan Yıldırım, toplantının ardından partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeleriyle bir araya gelecek. 

MYK toplantısına başkanlık edecek olan Başbakan Yıldırım, kurmaylarıyla da 16 Nisan referandumuna ilişkin görüş alışverişinde bulunacak.

GÖRÜNTÜ YOKMU YİNE!!
 // KASTAMONULU
ASLINA BAKARSANIZ GÖRÜNTÜYÜ GÖRMEK İSTEMİYORUZ,SİZDE ZATEN GÖRÜNTÜ VERMEK İSTEMİYORSUNUZ MALUM ZAATLARLA.!!! ...
20 Mart 2017 Pazartesi 13:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler