YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yardımcısı Türkeş'ten açıklama
Başbakan Yardımcısı Türkeş'ten açıklama
10 Haziran 2016 17:35
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Tarafımdan, sosyal medya hesaplarımdan kamuoyuna yapılan hiçbir açıklamada herhangi bir gruba ya da kişiye dönük hakaret içeren ifade kullanılmamıştır." değerlendirmesinde bulundu.

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Tarafımdan, sosyal medya hesaplarımdan kamuoyuna ya da basına yapılan hiçbir açıklamada herhangi bir gruba, kişiye ya da kuruluşa dönük hakaret içeren ifade kullanılmamıştır." değerlendirmesinde bulundu.

Türkeş, yaptığı yazılı açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarında ve internet ortamında, şahsının fotoğrafı kullanılarak ve kendisinin açıklamasıymış gibi gösterilerek, hakaret içeren demeçlere yer verildiğini belirtti.

Tuğrul Türkeş, açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Tarafımdan, sosyal medya hesaplarımdan kamuoyuna ya da basına yapılan hiçbir açıklamada, herhangi bir gruba, kişiye ya da kuruluşa dönük hakaret içeren ifade kullanılmamıştır. Atfedilen üçüncü kişi veya kurumlara hakaret içeren mesajlar, şahsıma ait değildir. Resmi sosyal medya hesaplarım ve bilinen basın kurumlarına yaptığım açıklamalar dışında, internet ortamında üretilen ve kaynağı belli olmayan açıklamaların dikkate alınmaması, resmi hesaplar dışındaki hesaplara ve mesajlara itimat edilmemesi önem arz etmektedir."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler