YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan, vergilerinizi peşkeş çekiyor!
Başbakan, vergilerinizi peşkeş çekiyor!
01 Eylül 2013 22:41
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan'ın vergileri Mursi'ye peşkeş çektiğini iddia etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sizlerin bu yokluk ve kıtlıkla ödediğiniz vergilerinizi Suriyeli muhaliflere saçmaktadır. Mısır'daki İhvan'a dağıtmakta, Mursi'ye peşkeş çekmektedir, bölücüler için sarf etmektedir.

Bahçeli, 732. Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri için geldiği Domaniç ilçesinde partisinin yerel seçimlerde Kütahya ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Söğüt'ten ecdadın Domaniç ile kendine yuva yaptığı kutlu vatan köşesinde mahalli idareler seçimleri için yola çıktıklarını söyledi.

Aslını ve neslini savunmak için Domaniç'ten destek ve yardım beklediklerini ifade eden Bahçeli, şöyle konuştu:

"Domaniçli kardeşlerim sizlere soruyorum. Geçmişte 3 hilali, dedelerimiz buradan kaldırmıştı. Bugün de tarihi yeniden tekrar etmeye var mısınız  Dün buradan Türkmen ve yörüklerin zafer naraları duyulmuştur. Bir kez daha bunu yapacak mısınız  Hayme Ana, Domaniç'te millet ve devlet için ellerini açıp mübarek dilinden dualar etmişti. Domaniçliler, aynı kararlılık ve inancı sergileyecek misiniz  Domaniç, mazisindeki ihtişama kavuşmalıdır. 400 çadırlık Türkmen asaletin çağrısının ayağa kalkması gerekiyor. Domaniç'ten esecek milli rüzgar, buradan kopacak milliyetçi rüzgar, tüm uğursuzlukları, yanlışlıkları, kötülükleri inşallah defedecektir."

"Sözde ekonomi bahaneleri ileri sürmektedir"

Bahçeli, şöyle devam etti:

"Başbakan Gezi Parkı'yla oyalanırken hala Gezi Parkı üzerinden nemalanır ve oy devşirmeye çalışırken, Domaniç ilçemiz aklında bile değildir. Sizlerin bu yokluk ve kıtlıkla ödediğiniz vergilerinizi Suriyeli muhaliflere saçmaktadır. Mısır'daki İhvan'a dağıtmakta, Mursi'ye peşkeş çekmektedir, bölücüler için sarf etmektedir. İmralı canisinin, yattığı hücresini yeni baştan inşa etmek ve mefruşatını yenilemek için harcamaktadır. Size gelince bütçe dengesi hatırlanmaktadır. Sözde ekonomi bahaneleri ileri sürmektedir. Soruyorum size  Sizler açken, işsizken, çaresizken, Başbakan ve Hükümeti sağa sola kendi kazançları gibi para yağdırmasını ahlaklı buluyor musunuz  Ekmeğiniz pahalanırken, mutfak tüpü 10 yıl içinde 4 kat, benzin 3 kat zamlanmışken ve üstelik geliriniz hızla erirken, Başbakan ve hükümetinin israfını, meşru ve insaflı görüyor musunuz "

Bahçeli, konuşmanın ardından ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıkladı.

 

AA

HACİZ GELEN EVE HIRSIZ ÜZÜLÜRMÜŞ
 // YALANCI KÖYÜN DOĞRU MUHTARI
Ya ne yapsın? Gidip o parayla, dağlara taşlara ırkçı sloganlar mı yazdırsın. Ya da ulu tengri ye adaklar mı adasın. Olmadı kımız fabrikası mı kursun? Olmadı silaha yatırsın bol bol boş mağaraları mı bombalatsın. Adam bu millet için dev yatırımlar yapıyor, çadır çadır oba mı kursun?...
02 Eylül 2013 Pazartesi 00:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler