YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
“Başbakan ulan diyor, valisi gavat diyor”
“Başbakan ulan diyor, valisi gavat diyor”
20 Kasım 2013 17:31
Samanyolu Haber TV’de bu sabah yayınlanan Günlük Özel programına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, siyasetçilerin Ahmet Kaya tartışmasını değerlendirdi.

Toprak; Başbakan Erdoğan’ın Ahmet Kaya’ya saldırının olduğu geceyle ilgili sanatçılara yönelik açıklamalarını eleştirdi. Erdoğan Toprak “Başbakan ulan diyor valisi gavat diyor” dedi. İşte Toprak’ın açıklamaları:

“Ulan hepiniz ordaydınız. Kelime çok kaba. Ulan hepiniz ordaydınız dediğiniz kişi bir tanesi Kadir İnanır. Biri Ajda Pekkan. Kadir İnanır sizin akil adamınız. Ajda Pekkan muhabbet ettiğiniz kişi. Onlar şimdi senin saflarında.”

“Başbakan ulan diyor, Valisi gavat diyor”

“Valisi koskoca bir Adana’yı gavat yaptı gitti. Böyle bir üslup olur mu? Bu ülkeyi yönetenlerin kullandığı dil, üslup, barış dili örnek olması gerekmez mi?”

 

DHA

09:26
 // Hadi ordan
ulan. Ne oluyor Lan .bak dedim bile. Bazen Insanlar tepkisini göstermek için der .Benim gibi! Tutup da başbakan tek tek bağırıp sovemez ki .orada lafı bi kaç kişiye.herkes biliyor....
22 Kasım 2013 09:26
senin liderinde
 // erdoğan
İğneyi önce kendine batıracaksın senin genel başkanında seçim meydanlarında a a a ananı diye başlayan kelimeler ağzından düşmüyordu erdoğancığım
...
21 Kasım 2013 Perşembe 01:56
fitne
 // İlhan PEKER
Bi defa bu chp zihniyeti fitne fesat ve haset yuvası, hayal edemedikleri yapılıyor ya........................
21 Kasım 2013 Perşembe 00:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler