YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan polislere telsizden seslendi: Hak ettikleri cezayı vereceksiniz
Polis ekiplerine telsizden seslenen Başbakan Yıldırım, "Bu katillerin hak ettikleri cezayı vereceksiniz." dedi.
Başbakan polislere telsizden seslendi: Hak ettikleri cezayı vereceksiniz
08 Haziran 2016 / 16:27 Güncelleme: 08 Haziran 2016 / 16:32

Vezneciler’deki terör saldırısında hayatını kaybeden polis memurlarının cenaze törenine katılan Başbakan Binali Yıldırım, daha sonra olay yerine gelerek burada incelemelerde bulundu.

"80 MİLYON VATAN EVLADI İYİ BİLİYOR Kİ.."

Yıldırım, daha sonra polis telsizinden polislere seslenerek moral verdi. Telsizden polislere seslenerek başsağlığı dileyen Yıldırım, “80 milyon vatan evladı iyi biliyor ki bu kalleş, hain, insanlıktan nasibini almamış bu katillerin hak ettikleri cezayı vereceksiniz.

"YAPTIĞINIZ FEDAKARLIK, KAHRAMANLIK.."

Yaptığınız fedakarlık, kahramanlık için devletimiz adına sizlere teşekkür ediyoruz. Bazı kendini bilmezler yapılan bu mücadeleyi hafife alma gayreti içinde olduklarını görüyoruz. 80 milyon vatan evladı sizin arkanızdadır. Bayrağınız için, devletiniz için, vatanınız için hepiniz, hepimiz, istiklalimiz ve istikbalimiz için her an hazırız” şeklinde konuştu.

Polisin bir çok olayı vatandaşa yansıtmadan önlediğini de hatırlatan Yıldırım, “Sizlerin her gün yüzlerce buna benzer olayı, olmadan önlediğinizi biz biliyoruz. Onları vatandaşlarımız tedirgin etmemek için açıklamıyorsunuz. Ama binde bir de olsa maalesef dikkatten kaçıyor, her türlü tedbire rağmen bu olayda yaşanıyor. Mesela bugün ki yaşanan olayda alınan tedbirler sayesinde bundan daha az zararla, az acıyla atlatmış oluyoruz. Ben bu vesile ile mübarek Ramazan'ınızın hakkınızda hayırlı olmasını diliyor, gece gündüz demeden hayatını ortaya koyan polis teşkilatımıza başarılar diliyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

.
 // Vatandaş
Edirne'den Hakkari'ye Ardahan'dan Antalya'ya ; vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için mücadele edenlerin, Allah yar ve yardımcısı olsun....
08 Haziran 2016 Çarşamba 19:10
1
 // 1
Allah onlardan razi olsun her ne kadar devletimiz baş hainleri hala mecliste tutarken kahraman polisimiz bizim için çabalıyor ...Allah yardımcıları olsun......
08 Haziran 2016 16:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler