YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan O'na randevu vermiyor!
Başbakan O'na randevu vermiyor!
27 Temmuz 2013 11:43
Koç Holding Başkanı Mustafa Koç'un, Gezi olayları sonrasında Başbakan Erdoğan'dan randevu alabilmek için çaba harcadığı belirtiliyor. 3 haftadır bekleyen Koç'a, henüz bir cevap verilmedi.

TÜPRAŞ ve diğer Koç Grubu şirketlerine yapılan denetimler sürerken; Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek istediği öğrenildi.

Ankara kulislerine göre; Mustafa Koç, yaklaşık 3 haftadır Başbakan Erdoğan'dan randevu alabilmek için yoğun çaba sarf ediyor.

Fakat Başbakan Erdoğan, henüz Mustafa Koç'a randevu vermedi.

Gezi Parkı olayları sırasında Koç Grubu'na ait Divan Otel'in eylemcilere lojistik destek vermesi, tepkilere neden olurken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da eleştirilerine yol açmıştı.

Başbakan Erdoğan, isim vererek grubun tavrına tepki göstermişti. Kulislere göre; Mustafa Koç'un normalleşmeyi sağlamak için bu randevuyu istediği belirtiliyor.

 

Takvim

HEE BENİM?
 // DİVANI UMUMİ EL VEKİL
Gelsin önce benle konuşsun bu fosil kafalı sebetaist dönme masonu. Derdi neymiş anlayalım. Ben milletim. Dolayısıyla Sayın Başbakan'ın vekili sayılırım. Vekil, olmaz diyor. Kapıda çürü! Pis faizci kapitalist!...
28 Temmuz 2013 Pazar 02:39
15:20
 // A
Sayın başbakanım halkın yanında duruşunuz zalimlerin karşısında egilmeyişiniz taktire şayan...
27 Temmuz 2013 15:20
vermesin
 // yılmaz türk
şahsen ben 10 + 10 yıldır Başbakandan randevu bekliyorum....
27 Temmuz 2013 Cumartesi 14:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler