YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'dan çok sert açıklamalar
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, derin operasyona ilişkin çok sert açıklamalarda bulundu.
Başbakan Erdoğan'dan çok sert açıklamalar
21 Aralık 2013 / 11:42 Güncelleme: 21 Aralık 2013 / 11:46

Erdoğan, partisinin genel merkezinde dün akşam yemekte bir araya geldiği milletvekillerine yaptığı konuşmada, bugün başlayacak Karadeniz gezisinde “hükümete yönelik operasyon” dediği bu soruşturmanın arkasındakilerle piyonlarını tek tek açıklayacağını söyledi.

Hürriyet'te yer alan habere göre Erdoğan şöyle konuştu:

"Hepsini açıklayacağım"

“Bu süreçten daha öncekilerde olduğu gibi yine güçlenerek çıkacağız. Yolsuzluk iddiaları önemlidir, elbette soruşturulacaktır ama işin bir de öbür boyutu var. Bu, hükümete yönelik bir operasyondur. Yarın ki (bugün) Karadeniz gezimde yapacağım konuşmaları iyi takip edin. Bu işin arkasında yurtiçinde dışında kimler var, piyonları kimler hepsini açıklayacağım.

Savcı "bunlardan öç alacağım" diyip duruyormuş

Savcı, yok ‘Marmaraymış’ yok ‘ruhsat niye verdin’ diye operasyon yapıyor. ‘Yok burası yeşil alan yok burası imarlı mı’ diye operasyon yapıyor. Savcı savcılığını yapsın, sen imar müdürü müsün ki nereden bileceksin bunları. Bu savcı orada burada bunlardan öç alacağım deyip duruyormuş.

Ruhsatı alınanlar bağırıyor

(Bazı gazete ve televizyonların yayınlarını eleştirerek) Bunların maden ruhsatları ellerinden alınınca bas bas bağırıyorlar. Altın ağalığı yaparken iyiydi. Bunların hepsini açıklayacağım.”

12:06
 // SONUNA KADAR YANINDAYIZ
Sen yeterki dik durmaya devam et. Sonuna kadar yanındayız. 1950 lerin korkak halkı değiliz. Seni yedirtmeyiz. Takke giymiş, tesbih sallayan yahudi devşirmelerine hele, hiç yedirmeyiz....
21 Aralık 2013 12:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler