YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'dan büyük sürpriz
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kartal mitinginde halka hitap etti.
Başbakan Erdoğan'dan büyük sürpriz
29 Mart 2014 / 13:07 Güncelleme: 29 Mart 2014 / 13:17

Başabakan Erdoğan doktorların iki gün istirahat iznini dinlemedi ve Kartal mitinginde halka hitap etti.

Seçmene sandık uyarısı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Sakın ha sandıklarda çizikli mizikli oy pusulası kullanmıyorsunuz. Sandıklara sahip çıkıyorsunuz. Bu Haşhaşilere sandıklarda yolsuzluk yapmalarına fırsat vermiyorsunuz" dedi.

Bunların hayatı yalan

Şu CHP zihniyetine bakın. Biz ne yaptıysak Kartal'a orada kaldı. Kardeşlerim şimdi duyduk ki; size tapu vaadinde bulunuyormuş. Sen kimsin? Senin tapu yetkin mi var? Senin böyle bir yetkin yok. Söz veriyorum diyor. Bunların hayatı yalan. Bunlar ne hukuk tanırlari ne hak. Ne olacak başındaki adam Kılıçdaroğlu atıp tutuyor. Mazotu 1.5 liraya indirecekmiş. Sen Meclis'e gelecek cari açık diyeceksin. Mazotu 1.5 liraya indireceksin.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

- Gelin bu yalancılara, müfterilere gelin yarın en güzel cevabı verelim. Dün Konya'ya gidemedim. Konya'da 200 bin Kayseri'de 150 bin kişi toplandı.

- Malum birileri dolaşıyor. Haşhaşiler. Bunlara gerekli cevabı verdiniz değil mi? Bizim ablalarımız rahmetle konuşuyor. Bizim ablalarımız gazapla değil icraatle konuşur.

- Bunlar yıllarca dine, diyanete çalıştıklarını söyleyenler şimdi din düşmanı CHP'ye çalışıyor. Bahçeli'ye oy istiyorlar. BDP'ye dahi oy verecek duruma gelmişler.

- Bunların hepsi birbiriyle ittifak yapar. Bizim ittifakımız Hak ve Halk. Hafıza- Beşer Nisyan ile malumdur. 94'te belediye başkanı olduğumuzda İstanbul'u CHP'den aldık Kartal'ı da.

- Kartal'da su yoktu, her yer çöp dağlarıydı. Bunlardan biz kurtardık. CHP çöptür, chp yolsuzluktur. Suser tankerleri geliyordu. Anneler bunları hatırladın. 2.5 milyon gence bunları anlatın.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler