YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'dan 'Bülent Arınç' yorumu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında Bülent Arınç'ın kendisine yaptığı çıkışa da değindi.
Başbakan Erdoğan'dan 'Bülent Arınç' yorumu
12 Kasım 2013 / 13:48 Güncelleme: 12 Kasım 2013 / 13:52

Pusuda bekleyenlere asla imkan vermeyeceğiz. Her arkadaşımızın düşmanı sevindirmeyeceğine yürekten inanıyorum, diye açıklama yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, isim vermeden mesaj verdi: 

"AK Parti ile sandıkta yarışamayacağını anlayanlar farklı temennilerin içine girmiştir. AK Parti sandıkta kaybetsin diye değil AK Parti çatırdasın bölünsün diye dua ediyorlar medet umuyorlar Bu zavallıktır."

İşte Başbakan Erdoğan'ın konuyla ilgili sözleri

"Bu parti içindeki hiçbir kardeşim pusuda bekleyen bu zavallılara fırsat vermeyecektir. Önce yolsuzluk dosyasıyla ihraç edeceksin sonra kurtarıcı diye sarılacaksın. Böyle şey olur mu? Ama CHP'de olur. Her zaman söylüyorum efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldim. Hiçbir siyasi partide bulunmayan 3 dönem sonrası bir dönem ara verme dünyada hiçbir siyasi partide yok.

Değerli kardeşlerim bu kadro içinde olaylara başka gözle bakma olabilir. Yanlış anlamalar olabilir. Dava arkadaşlığı ve kardeşlik hukuku çerçevesinde çözdük. Hep böyle yaptık hep böyle yapacağız. Pusuda bekleyenleri sevindirmeyeceğiz. Düşmanı sevindirmeyeceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Aramızdaki meseleleri kendi aramızda konuşacak ve çözüm yoluna koyarız. Meselerimizi kendi içerimizde konuşur, aramızda çözeriz. Bu parti içindeki hiçbir kardeşim inanıyorum ki pusuda bekleyen bu zavallılara ümit vermeyecektir. Heveslerini kursaklarında bırakacağız. Her bir arkadaşımın böyle bir mesuliyetle hareket edeceğine yürekten inanıyorum. "

Yürekten katılıyorum
 // Kemal
Dostlar arasındaki sorunlar yine dostlar arasında çözülmeli, basına yansıtılmamalı....
12 Kasım 2013 Salı 14:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler