YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan trafiğe takılırsa...
Başbakan Erdoğan trafiğe takılırsa...
04 Mart 2013 21:20
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'na giderken E-5 kara yolunda trafiğe yakalandı. İstanbul trafiğinin azizliğine uğrayan Başbakan Erdoğan, yaklaşık yarım saatlik gecikmenin ardından Atatürk Havalimanı'na ulaştı.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde Yunan mevkidaşı Antonis Samaras ile görüşen Başbakan Erdoğan, Ankara'ya gitmek için hareket etti. Korumaları ile birlikte ofisinden çıkış yapan Başbakan Erdoğan, Edirnekapı-Cevizlibağ'a kadar sorunsuz bir şekilde geldi. Ancak E-5 kara yolunda meydana gelen maddi hasarlı kaza nedeniyle yoğun bir trafik oluştu. Başbakan Erdoğan, korulamaları ve kendisini takip eden basın mensupları, oluşan trafiğe yakalandı.

İstanbul trafiğinin azizliğine uğrayarak uzun süre bekleyen Başbakan Erdoğan'ın, makam aracının içinde telefonuyla zaman geçirdiği görüldü. Oluşan yoğun trafiği açmak için korumalar büyük uğraş verdi. Başbakanlık motosikletli korumaları ile Başbakan'ın makam aracının arasına, seyir halindeki vatandaşlar da araçlarıyla girdi. Başbakan Erdoğan'ı koruyan araçlar arasında da büyük kopuşlar oldu.

Başbakan Erdoğan ve beraberindekiler, yarım saatlik gecikmenin ardından havalimanına ulaştı.

CHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler