YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan Pensilvanya'ya yüklendi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin Artvin mitinginde halka seslendi.
Başbakan Erdoğan Pensilvanya'ya yüklendi
21 Mart 2014 / 11:20 Güncelleme: 21 Mart 2014 / 11:50

Başbakan Erdoğan, "Artvin'e gelirken bir şey dikkatimi çekti. Şu Çoruh nehrinin kenarında vahşi bir görüntü var. Bu CHP'liler geziciler hani çevreciydi. Bizler modern çöp depolama sistemlerini kurduk, onlar hala çevreye çöp depolıyorlar" dedi.

"Bir ceketin cebine milyarlarca dolar sığar mı?"

Başbakan Erdoğan: "Pensilvanya'da bir zat var. Hocaefendi midir, istihbarat şefi midir, belli değil. Adam bakıyorsun dinleme ise dinleme, görüntü ise görüntü. Her numara var. Milyarlarca dolar, bunlarla uğraşıyorsun. Neymiş  Bir tane ceketi varmış. Bir ceketin cebine milyarlarca dolar sığar mı"

Artvin'e çifte müjde

Başbakan Erdoğan, "Artvin'de inşallah süratle doğalgaza kavuşacak. Şu anda 72 ilimizde doğalgaz var, diğer 9 ilde bu nimetten süratle faydalanacak. İnşallah Artvin ile Rize arasında bir yere havaalanını yapacağız. Etüt çalışmalarını yapıyoruz" dedi.

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

- Biz şu yaptığımız yatırımlar ile Artvin'i nereden nereye getirdiğimizi zaten görüyorsunuz. 

- Üniversiteyi kurduk. Şimdi burada Artvin'in evletlarıda okuyor şehir dışından gelen evlatlarımız da okuyor. YURTKUR binası bile onların akıllarına gelmiyordu. Onları bile biz yaptık.

- Bizim iktidarımızdan önce öğrencilere verilen burs 45 liracıktı. Şimdi biz 300 lira veriyoruz. Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler