YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan o şehre de gidecek!
Başbakan Erdoğan o şehre de gidecek!
04 Temmuz 2014 19:00
Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı mitinglerine 5 Temmuz'da Samsun'da başlıyor. 11 Temmuz'a kadar 5 şehre gidecek olan Erdoğan'ın en dikkat çeken ziyaretlerinden birisi de İhsanoğlu'nun memeleketi olan Yozgat'ta yapacağı miting.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için 5 Temmuz'da Samsun ve 6 Temmuz'da da Erzurum'da miting düzenleyecek. Başbakan Erdoğan burada ve daha sonraki yapacağı konuşmalarda 30 Mart'ta yapılan yerel seçim havasından farklı bir üslup takınacak. Başbakan Erdoğan'ın asıl seçim kampanyasını ise 11 Temmuz'da İstanbul'da 'Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi'ni açıkladıktan sonra başlatacak.

İstanbul'daki görkemli programda hem seçim kampanyasında kullanılacak görsel materyaller, hem yeni sloganlar hem de seçim şarkıları tanıtılacak. Zira Başbakan Erdoğan seçimlerde görsel, slogan, şarkı ve reklamlara büyük önem veriyor.

İhsanoğlu'nun memleketine de gidecek

11 Temmuz'a kadar 5 şehre gidecek olan Başbakan Erdoğan; 8 Temmuz Salı günü Denizli'de, 9 Temmuz Çarşamba günü Tokat'ta, 10 Temmuz Perşembe günü ise CHP ve MHP'nin ortak adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun memleketi Yozgat'ta olacak.

Ramazan'dan sonra miting sayısı iki katına çıkacak

Ramazan ayı boyunca yoğun sürecek olan miting programları, Ramazan Bayramı'yla birlikte daha da yoğunlaşacak. Ramazan'da bir günde bir miting; bayramla beraber ise miting sayılarının ikiye çıkartılacağı belirtildi.

Başbakan Erdoğan'ın İzmir, Antalya, Şanlıurfa, Ankara, Balıkesir, Ordu, Adana, Mersin, Van, Diyarbakır, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Aydın, Konya, Bursa, Trabzon, Rize, Sivas, Mardin, Gaziantep vs. gibi şehirlerde düzenleyeceği miting programı ise daha sonra açıklanacak.

 

HABER7

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler