YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu'nun miting şifresi!
Seçim mitinglerine 25 Nisan'da Erzurum'dan başlayacak olan Başbakan Davutoğlu, her gün iki kentte kısa konuşmalar yapacak.
Başbakan Davutoğlu'nun miting şifresi!
23 Nisan 2015 / 12:40 Güncelleme: 23 Nisan 2015 / 12:41

7 Haziran hazırlıklarında son aşamaya gelen AK Parti'nin seçim kampanyası ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun miting programının detayları belli oldu.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın koordine ettiği çalışmaya göre, Başbakan için 43 günlük bir miting programı hazırlandı.

25 Nisan'da Erzurum'dan başlayacak miting maratonu, 70 ile yayılacak. 3 Mayıs'ta Almanya'nın Dortmund şehrinde gurbetçilerle buluşacak olan Davutoğlu'nun son mitingini ise seçim bölgesi olan Konya'da yapması planlanıyor.

Her gün iki il ziyaretinin öngörüldüğü planlama kapsamında programın aksamaması için alınacak önlemler de belirlendi. Davutoğlu'nun danışmanları ve parti yönetiminin yaptığı toplantıda, Başbakan'ın her gün saat 10.00'da evinden çıkması, en geç 24.00'de istirahate çekilmesi kararlaştırıldı.

Miting alanında vatandaşın bekletilmemesi için programa sadık kalınacak, Davutoğlu'nun konuşmaları 45 dakika ile sınırlandırılacak.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler