YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu'na destek için 60 il gezdi
Başbakan Davutoğlu'na destek için 60 il gezdi
31 Mayıs 2015 22:56
7 Haziran seçimleri öncesinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na destek için Türkiye turuna çıkan Erol Özavcı, turunu Çanakkale’de noktaladı.

Milletvekili aday adaylığı sürecinde, AK Parti'den Kocaeli milletvekili aday adayı olan, ancak listeye giremeyen Erol Özavcı, partisine destek için ilginç bir yol seçti. Üzerinde Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafı ile AK Parti logosu bulunan otomobiliyle Türkiye turuna çıkan Özavcı, bugüne kadar 60 şehir dolaştı.

Özavcı, seçimlere 1 hafta kala, Türkiye turunu Çanakkale’de sonlandırdı. AK Parti'ye, Başbakan Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için Türkiye turuna çıktığını söyleyen Özavcı, "AK Parti'den önce Türkiye'nin konumunu hepimiz iyi biliyoruz. Siyasi kavgalar, güvensizlik ortamı, hayat pahalılığı, Türkiye'nin kaderi bu olmamalıydı. AK Parti'nin gelmesiyle olmaz denilenler oldu, yapılmaz denilenler yapıldı.

AK Partimize inanan, güvenen bu millet ekonomiden sağlığa, eğitimden ulaşıma büyük bir çağ atladı. Burası benim için çok değerli bir il. Çünkü atalarımızın, ecdatlarımızın bize emanet ettiği yer Çanakkale. Türkiye'nin her yeri bataklık içindeydi. Bugün İstanbul'u 4 yılda bataklıktan kurtaran Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız Sayın Davutoğlu, Türkiye'yi de 12 yılda bataklıktan çıkardı. Ben de şehir şehir dolaşarak halkımıza AK Parti'yi anlattım" diye konuştu. 

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler