YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu'dan teşekkür konuşması
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davtuoğlu, AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi sonrası teşekkür konuşması yaptı.
Başbakan Davutoğlu'dan teşekkür konuşması
12 Eylül 2015 / 08:00 Güncelleme: 13 Eylül 2015 / 08:48

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Biz bugün şunu gösterdik, AK Parti var oldukça 81 vilayetin kardeşliği var olacak, AK Parti var oldukça et ve tırnağı birbirinden ayırmak mümkün olmayacak, AK Parti var oldukça doğuyu batıdan, kuzeyi güneyden ayırmak mümkün olmayacak" dedi.

Ahmet Davutoğlu'nun konuşmasından önemli başlıklar;

Eğer şu veya bu çevrelerin baskısı birtakım tuzakların kurulması karşısında yeterli bir güçle dimdik ayakta duramaz ve 1 Kasım'da bir zafiyet gösterilirse AK Parti'de görülecek her zafiyet artık Türkiye'nin zafiyetidir.

Bu aynı zamanda bizim 1 Kasım seçim kampanyamızı başlatma işaretidir. Hayırlı, mübarek olsun. İnşallah, 22 Eylül'de aday tanıtım programında seçim beyannamesiyle milletimizin huzurunda olacağız.

İlk günkü aşkla birlik, dirlik, kardeşlik diliyoruz. Türkiye'de birlik ve beraberliğin, vizyonun yegane adresi AK Parti'dir.  Bir hareketin olmazsa olmaz hususların başında ruh gelir. AK Parti kongresinde ortak ruh vardı.

Bir partinin delegeleri o partinin hareket ve temsil gücüdür.

 

Vicdanın,Merhametin Sesi olmak,Asıl Amaç
 // Devlet-i Ebedi Müddet
,Cenabı Allah'ın rahmeti bereketi bütün insanlığın üzerine olsun,bütün insanlık unutmasın ki;Cenabı Allah'ın sevgili bir kulu ve varlığı olduğunu,Cenabı Allah tarafından bir sebep uğruna yaratıldığının farkına varması gerekir.Bunun için insan denilen varlığı Kur'an'ı Kerim'in ilmîyatında vede tek çatı altında birleştirmektir.Kalü Beladan kıyamete kadar Cenabı Allah'ın sevgili kulları olarak kalın sağlıcakla...!!!Unutmayınki çamda bizim,kozalakta,bizler sadece çamın kozalaklarıyız...!!!...
13 Eylül 2015 Pazar 01:22
Vicdanın,Merhametin Sesi olmak,Asıl Amaç
 // Devlet-i Ebedi Müddet
Bizler 571 yılında Hz.Muhammed Mustafa(S.A.V.)Efendimiz ile doğduk, 1071'de Muhammed Alparslan ile Anadolu'ya geldik.2071'de doğduğumuz ve geldiğimiz yere müslüman âlemi ile birleşerek geri döneceğiz.Bizler Kabil'in Habil'i katlettiği gibi insanın insanı katlettiği bir dünya değil, insanın insanı yaşatacağı, insanın insana değer verdiği bir dünya yaratmaktır. Bunun için de insanlığın vicdanı, Merhametin Sesi olmak, o sesin bekçileri olmaktır,Cenabı Allah'ın rahmeti bereketi bütün insanlığı...
13 Eylül 2015 Pazar 01:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler